Reinar Hallik. Foto: Siim Semiskar.

Reinar Halliku KK/Iisaku Gümnaasium avas võiduarve

28.10.2020

Reinar Halliku KK/Iisaku Gümnaasium avas Saku II liigas võiduarve kui teisipäeva õhtul alistati kodusaalis Võrumaa meeskond numbritega 88:82.

Kodumeeskond võitis avaveerandi 26:18, kuid lasi Võrumaa poolajaks nelja punkti kaugusele (45:41). Lõunaeestlased tegid tugeva kolmanda veerandaja ning asusid otsustava neljandiku eel omakorda 67:61 ette. Väljakuperemehed näitasid Reinari vedamisel sisu ja suutsid mängu lõpu siiski enda kasuks pöörata.

Vanameister Hallik kogus lõpuks üleplatsimehena 29 punkti, 11 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Malik D'Anfernee Pugh lisas 18, Andrus Lehismets 14 ja Andris Smorodin 10 silma. Võrumaa poolelt vastas Fredi Parker 28 ja Martin Kulberg 21 silmaga. Viimase kontosse kanti ka 12 lauapalli.

Reinar Halliku Korvpallikoolil on kirjas võit ja kaks kaotust, Võrumaa on kogunud kaks võitu ja kolm kaotust. Järgmine kohtumine Saku II liigas peetakse kolmapäeval kui KK Viimsi (0-3) sõidab külla Terminal Oilile (1-3).