Kaotusseisust välja tulnud ja tugeva teise poolaja teinud TALTECH avas võiduarve

13.10.2020

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas peeti teisipäeval ära üks mäng, milles Rapla Avis Utilitas võõrustas TALTECH-i. Vägagi skoorivaeselt kulgenud kohtumise avapoolajal oli Rapla parem ja külalised leidsid end 12-punktilisest kaotusseisust. Järgneva 20 minuti jooksul suutis Rapla ainult 17 punkti tuua ja nii sai TALTECH-il võiduarve avatud.

Rapla Avis Utilitas - TALTECH 50:57 (15:10, 18:11, 10:18, 7:18)

Visketabavuses jäi Rapla 31:30 peale ning lauavõitlus kuulus 48:40 (ründelaud 12:11) samuti neile. Korvisööte jagas TALTECH rohkem 20:16 ja vaheltlõikeid tehti samuti enim 5:4. Pallikaotuseid kogunes Raplal 18, TALTECH-il vaid 9.

Indrek Kajupank kerkis TALTECH-i resultatiivseimaks 18 punkti ja 6 lauapalliga. Tanel Sokk kogus 11 ja Erik Keedus 10 punkti. Kristjan Kangur lisas 7 punkti ja 7 lauapalli ning 5 punkti ja 5 lauapalli jäi Jaan Puideti nimele.

Rapla poolelt sai ainsana kahekohalise punktiarvu kirja Mario Ihring, kes tõi 13 silma, võttis 8 lauapalli ja andis ka 7 korvisöötu. Al-Wajid Aminu järgnes 9 punktiga ning Saimon Sutt lisas 8 punkti ja 9 lauapalli. Fahro Alihodzic viskas 6 ning Roberts Freimanis 5 punkti ja võttis veel 12 lauapalli.

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga jätkub juba kolmapäeval, 14. oktoobril, mil Pärnu Sadam võõrustab Tartu Ülikooli.