ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Gert Prants ja U14 Salva/Rocki poisid

U14 homsed finalistid on selged, suuremate sürpriisideta

25.04.2015

Pühapäevastes U14 vanuseklassi finaalides mängivad tüdrukutel SK Marcus ja Tartu Kalev ning poistel Salva/Rock I ja Märjamaa SK/Kohila SK.

Kõik pühapäevased kohamängud Delfi TV-s.

Kui vaadata põhiturniiri tulmemusi, siis mingeid erilisi ootamatusi siin ei sündinud. Hooajal kõrgemal paiknenud KK Pauluse (Johan Kärp, Zilvinas Strazdas) kaotust Märjamaa/Kohila ühisvõistkonnale (Kalle Kollin, Jüri Pritsin, Viljo Sinikas) ei saa suureks üllatuseks pidada, sest senised hooaja liigamängud olid neil viigis 1-1 (mõlemad kohtumised tasavägised).

 

Salva/Rocki üllatavalt veenev võit

Veerandfinaalis Audentese SK välja lülitanud Märjamaa/Kohila võitis pärnakate KK Paulust 58:47 (31:32). Ühisklubi tabas mõnevõrra paremini. Võitjaile tõi Joonas Riismaa 15+14, Johannes Kirsipuu 12+10; kaotajaile Kaspar Lootus 21+18, Siim-Sander Pärn 9+13.

 

Salva/Rock I (Gert Prants, Jano Kunts) alistas hea rivaali ja karikavõitja BC Tarvas/Rakvere SK (Märt Raam, Erkki Leek) 78:60 (39:25), seda suuresti täna heale tabavusele (47 vs 36 % kahesed). Laud 59-37, korvisöödud 13-6. Täna oli Rocki päev. Põhihooaja mängud olid jäänud 1-1.

 

Patrik Peemot tõi üleväljamehena 27+9+4 (visked 21/12), Kerr Kriisa 13+9+4, Peeter-Toomas Tael 11+20+3; virulaste eest Martin Laandu 17+7lp, Kristo Tammiksaar 15+15+4, Jürnas Vigolainen 13 p.

 

Lõpu peale ei jäänud

Tüdrukute poolel oli Tartu Kalev (Kaire Asi) esimeses mängus 71:40 (30:25) parem Audentese SK-st (Reet Rausberg, Kati Rausberg). Otsustavaks sai kolmas veerand – 29:6. Laud Kalevile 55-37, korvisöödud 17-8, tabavus kahestel 40 vs 31 %.

 

Anna-Gret Asi tõi 21+11+3, Sonata-Eliis Timofejeva 17+8+3, Belinda Lepmets 15+7+6; Audentese ridades paistis silma Mailian-Elisabet Matsina  - 20+13+2.

 

Teises mängus alistas SK Marcus (Marek Koitla, Jüri E. Below) Tallinna Kalevi (Jaanika Veinpere-Pillisner) 60:51 (37:21). 28. minutil tuli Kalev järele 39:46, kuid Marcus lähemale ei lasknud.

 

Iris Tagel tõi Marcuse kasuks 28+25+4, Valeria Prede 7+11+4; Kalevile Maria Gontšjarova 21+10 ja Anastasia Golovina 15+11. Võistkondlikult: korvisöödud Marcuse kasuks 14-3.

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 02.12.2021 11:00 KML nõukogu
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 12:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 28. november
Ardo Krass (34)
Aldo Maksimov (49)
Mihkel Niine (34)
Merilyn Närep (23)
Priit Pärnala (33)
Raido Villers (39)
Homme, 29. november
Jekaterina Kisseljova (33)
Kristo Seli (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Men NT | NOV '21