Kes pääseb järgmisesse vooru? Paf E-spordiliigas mängitakse täna veerandfinaalid

11.05.2020

Paf Korvpalli E-spordiliiga on jõudnud kõige huvitavamasse faasi kui täna mängitakse ära ühe võiduni peetavad veerandfinaalid. Kohtumisi näeb otseülekandes Delfi TV ja TV3 Eesti Facebooi lehel.

BC Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas (kell 17:00)

Esimeses veerandfinaalis kohtuvad põhiturniiril kolmandale kohale platseerunud BC Kalev/Cramo (3-3) ja kuuenda koha hõivanud Rakvere Tarvas (2-4). Meeskondade esimene omavaheline kohtumine kujunes äärmiselt tasavägiseks kui Tarvas võttis napi 58:56 vöidu. Cramo tuleb playoff mängule 74:49 võidu pealt Tartu Ülikooli üle. Tarvas alistas viimases põhihooaja kohtumises TALTECH-i meeskonna 81:37.

Cramo suurim korvikütt on Carl Sooär keskmiselt 27,3 punktiga, sellega on ta ühtlasi ka e-liiga parim punktitooja. Tarva poolelt on Hardi Paloots keskmiselt kogunud 23,8 silma mängu kohta.

Antud paari võitjal tuleb poolfinaalis vastamisi minna põhiturniiri teisel kohal lõpetanud Tallinna Kalev/TLÜ meeskonnaga.

Tartu Ülikool - Avis Utilitas Rapla (kell 19:00)

Viimase poolfinalisti selgitavad välja Tartu Ülikool ja Avis Utilitas Rapla meeskonnad. Põhiturniiril teeniti võrdselt kolm võitu ja kolm kaotust. Omavahelises mängus jäi peale Tartu 80:56. Rapla jäi viimases voorus alla Pärnule ja Tartu pidi tunnistama Cramo paremust.

Heade mõtete linna e-liiga meeskonna suurimaks punktitoojaks on kerkinud Hannes Saar 25 silmaga mängu kohta, Kregor Hermet lisab keskmiselt 15,3 punkti. Rapla resultatiivsemad on seni olnud Jan Märten Ratas 17 ja Markus Ruubel 15,4 silmaga keskmiselt mängus.

Veerandfinaalmängu võitja kohtub kolmapäevases poolfinaalis põhiturniiri täiseduga võitnud Pärnu Sadam Transcomiga.

Kohamängud peetakse eeloleval laupäeval, 16.mail. Liiga võitja viib koju 3000 euro suuruse auhinnaraha, teist ja kolmandat kohta autasustatakse vastavalt 2000 ja 1000 euroga.

Paf E-spordiliiga ametlik varustuspartner on Sony Center, tehnilise lahenduse ja ülekanded toob vaatajateni Levira ning meediapartnerid on Delfi ja Telia.