ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

Korvpalliliit laiendab Audentese korvpalliosakonna treenerite konkurssi

20.03.2020

2019 aasta lõpus kuulutati Audentese spordigümnaasiumi ja Eesti Korvpalliliidu poolt välja konkurss korvpallitreeneri leidmiseks alates 2020/2021. õppeaastast spordigümnaasiumi Tallinna üksusesse. Kandidatuuri esitamise tähtaeg oli 10.01.2020.a. Kokku esitas oma kandidatuuri 4 treenerit. Ühiselt otsustati kandidatuuri laiendada. 

Antud konkurss sai korraldatud eesmärgiga leida Audentese spordigümnaasiumi korvpalliosakonnale parimad treenerid, kes keskenduvad noormängijate arendamisele ja treenimisele tippmängijateks, tagades õppursportlaste tervikliku arengu kahese karjääri keskkonnas. Samuti on kriitilise tähtsusega treeneri initsiatiiv ja võimekus suhelda klubide, treenerite, lastevanemate ja lastega, tagamaks igakülgse koostöö ja leidmaks uusi talente. Audentese treeneritelt ootame, et nad järgiksid oma igapäevases käitumises Audentese põhiväärtusi, milleks on tarkus, tervis ja tasakaal, olles ise sellega õpilastele ning kolleegidele eeskujuks.

 

Me näeme, et Audentese spordigümnaasiumis töötavad treenerid, kes on valmis 100% pühenduma Audentese spordigümnaasiumi töökohustuste täitmisele ning omavad soovi ja võimekust võtta liidrirolli, viies sisse vajalikke muudatusi Audentese spordigümnaasiumi korvpalliosakonnas ja toetades seeläbi EKL strateegiliste eesmärkide elluviimist (sportlaste treening- ja võistluskoormuse ning hooaja ja kogu karjääri kujundamisel ja planeerimisel). Treeneritelt ootame initsiatiivi, otsustusvõimet ja julgust võtta vastutust.

 

Tulenevalt Eesti Korvpalliliidu arengukavale toetuvatest lisanõudmistest, võttis komisjon vastu otsuse konkurssi laiendada. Uus kandideerimistähtaeg on 31. märts 2020. Täiendavate kandidaatide lisandumine ei loo neile mingeid eeliseid.

 

Oled sobiv kandidaat, kui Su kvalifikatsioon vastab tööle asumise hetkel vähemalt EKR-i 6. tasemele ning Sa oled valmis:

 

• kavandama, arendama ja ellu viima eesmärgistatud tegevusplaane, et soodustada õppursportlaste terviklikku arengut kaheses karjääris;

• lähtuma töö planeerimisel ja juhtimisel kooli eesmärgist toetada noorte pikaajalist arengut ja heaolu nii sportlase, õpilase kui ka inimesena;

• tegema tihedat koostööd teiste Audentese spetsialistidega;

• panustama keskkonna, enda ja kolleegide arengusse;

• järgima oma igapäevases käitumises Audentese põhiväärtusi, milleks on tarkus, tervis ja tasakaal, olles sellega õpilastele ning kolleegidele eeskujuks.

 

Korvpallitreeneri tööülesanded on järgmised:

 

• lood õppursportlaste arengut toetava treeningukeskkonna, sh usaldusliku suhte;

• järgid Kutsekoja treenerite eetikakoodeksit, ausa sportimise ja sporditegevuse üldtunnustatud reegleid ning häid tavasid, toetades õppursportlaste sportlikke pürgimusi ja saavutusi;

• kavandad õppursportlaste hooaega ja karjääri;

• juhid õppursportlaste arengut, sead ja jälgid nende saavutus-, arengu- ja tegevuseesmärke ning annad regulaarset tagasisidet;

• kavandad ja juhendad treeninguid;

• teed õppursportlaste toitumisplaani koostamisel koostööd spetsialistidega;

• pöörad tähelepanu vigastuste ennetamisele ja vigastuse korral jälgid õppursportlase ravi koostöös spetsialistidega;

• täiendad ennast regulaarselt, et olla kursis tänapäeva treeningumeetodite ja treeneritöö oluliste praktikatega;

• teed sporditegevuses koostööd koduklubide, alaliidu, koondise treenerite ja lapsevanematega;

• osaled treeninguvälises kasvatustöös, pidades sidet õpetajate, õpilaskodu, teiste erialade treenerite, kooli juhtkonna ja lapsevanematega;

• jälgid õppeaasta vältel õppursportlaste hariduskäiku (e-kool, treenerite infokoosolekud, õppenõukogud jne);

• osaled spordigümnaasiumi üritustel ja kogunemistel (õpetajate-treenerite infokoosolekud, arendustegevus, koolitused, seminarid, kooli huvitegevus jms) ning annad nende korraldamisse oma panuse.

 

Lisainfo

 

Tööaeg on 35 tundi nädalas, millest kontakttunde on 22 ning neist vähemalt üks tund on sporditeooria koolitus, mis valmistab õpilasi ette lisaks erialaste teadmiste osas ka kohtuniku kategooriaeksamiks.

 

Sporditeenust osutame aastas 40 nädalat ehk 200 tööpäeva. Sellest 35 nädalat ehk 175 tööpäeva hõlmab statsionaarne treeninguperiood (ühtib üldharidusliku õppeperioodiga), ülejäänud viis nädalat ehk 25 tööpäeva veedetakse treeninglaagrites.

 

Kandideerimiseks saada CV ja sooviavaldus hiljemalt 31.03.2020 aadressile personal@audentes.ee.

 

Lisainfot saad direktor Priit Ilverilt telefonil 699 6586 või aadressil priit.ilver@audentes.ee.

Sünnipäevad
Täna, 19. jaanuar
Maia Dorbek (65)
Ingmar Kaup (45)
Ingmar Nöps (33)
Tarmo Pillerpau (39)
Peeter Pukk (39)
Reemo Veski (41)
Homme, 20. jaanuar
Urmas Kask (47)
Taavi Leok (28)
Irina Lukjanovitš (37)
Margus Martin (46)
Tanel Sokk (36)
Raitel Võikar (32)
Sulge

Ülekanded