Play-off jätkub Raplas ja Tartus

16.04.2015

Alexela Korvpalli Meistriliiga tuline veerandfinaalseeria TYCO Rapla ja Valga/Maks&Mooritsi vahel jätkub täna kell 19.00 Raplas Sadolin Spordihoones. Seeria seis viigis 1-1. Teises tänases mängus võõrustab Tartu Ülikool/Rock kolmandas mängus TLÜ/Kalevit ning võib vormistada täna esimese meeskonnana poolfinaali koha. Raplas toimuv mäng on otsepildis jälgitav ka Delfi TV-s.

TYCO Rapla püüab täna play-off'i esimest koduvõitu, seni on seerias võidukad olnud külalismeeskonnad. Kas Rapla astub kaks korda kodus sama reha otsa?

Avamäng Raplas kuulus niisiis Valgale 80:77 (43:28). Rapla tuli kolmanda veerandiga järele (27:16), kuid „tegi ise“ seeria põnevamaks... Meeskondlikud näitajad olid Raplal paremad, kuid teatud persoonid tegid Valga kasuks mängu ära.

Reinars Strupovics tõi 19, Jurijs Aleksejevs 17+12lp, Edgars Kruminš 14 ja Kristjan Evart 13 p; Rapla poolel Ernestas Ezerskis 19+5+4, Domagoj Bubalo 18+6lp, Rait-Riivo Laane 17+5+4 ja Rait Keerles 10+11.

Teine mäng Valgas lõppes TYCO võiduga 84:67 (43:35). Rapla võitis laua 37-27, korvisöödud 18-14. Keerles tõi 22+12lp, Laane 16+6+6, Martin Paasoja 15 p; Strupovics vastas Valga poolel 25 punktiga, Evart lisas 16, Aleksejevs 9+5+4.

Tänases teises mängus on algusega kell 19.00 Tartu Ülikooli Spordihoones vastamisi Tartu Ülikool/Rock ja TLÜ/Kalev. TÜ/Rock on seni võitnud mõlemad mängud kindlalt ning tõenäoliselt selgub täna õhtul esimene Alexela KML poolfinalist. Poolfinaalid algavad 24. aprillil.