Kaspar Treier. Foto: Siim Semiskar.

Treier ja Jurkatamm olid Ravenna võidumängus resultatiivsed

08.01.2020

Kaspar Treieri ja Mikk Jurkatamme jaoks algas uus aasta Itaalia esiliigas võidukalt, kui Ravenna (12-3) alistas kodus 69:65 (19:18, 12:20, 19:13, 19:14) Verona (8-7).

Meie meeste koduklubi jäi poolajaks 31:38 kaotusseisu, kuid suutis otsustava veerandaja eel vahe minimaalseks mängida (50:51), vahendab Korvpall24. Treieri kaugvise tõi tabloole viiginumbrid 53:53 (7:30 lõpuni) ning tabavad vabavisked kaks minutit hiljem viisid kodumeeskonna 59:58 juhtima. Põnev punkt-punkti heitlus jätkus kuni lõpusekunditeni, kus mängu kangelaseks kerkis Tommaso Marino, kes tabas 38 sekundit enne lõpuvilet seisul 65:65 võidukorviks osutunud kolmese. Kui Ravenna oli hädas kahepunktivisetega (12/35 ehk 34%), siis külalised näitasid uskumatut ebakindlust vabaviskejoonel, tabades vaid 3 viset 15-st (20%).

Kaspar Treier jõudis 23 minutiga kahekohalise punktisummani, kogudes 10 silma (kahesed 0/5, kolmesed 2/2, vabavisked 4/4), 3 lauapalli, 2 viskeblokeeringut ja ühe vaheltlõike. Mikk Jurkatamm sai hooaja kõrgeima 28 minuti jooksul kirja 7 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/2, vabavisked 2/2), 3 lauapalli, 3 korvisöötu, ühe vaheltlõike ja viskeblokeeringu. Lisaks tegi 19-aastane mängumees ühe pallikaotuse ning 2 isiklikku viga. Tommaso Marino tõi Ravenna kasuks 17 punkti, Giovanni Severini viskas Verona parimana 14 silma.

Liigatabelis on Ravenna (13-3) 16 vooru järel enda alagrupis jätkuvalt ainuliider

Loe teiste Itaalias mängivate eestlaste esituste kohta rohkem siit!