Täna Delfi TV-s: Rakveres veerandfinaali kolmas mäng

15.04.2015

Alexela Korvpalli Meistriliiga veerandfinaalid on täies hoos, täna peetakse Rakvere Tarva ja KK Pärnu seeria kolmas kohtumine. Mäng algab Rakvere Spordihallis kell 19. Kes saali ei jõua saab mängule kaasa elada Delfi TV vahendusel.

Pärnu ja Tarva seeria on viigis 1-1 ning mõlemas mängus on dikteerivamaks pooleks olnud KK Pärnu. Esimese mängu pööras Tarvas viimastel minutitel kodusaalis enda kasuks, teises mängus võtsid pärnakad teenitud võidu.

Ka põhiturniiril mängisid meeskonnad 2-2 viiki, nõnda on oodata järjekordset tulist korvpallilahingut.

Play-off seerias on Tarva suurim skooritegija olnud ameeriklane Brandis Raley Ross, kes esimeses mängus viskas 36 ning teises 20 punkti. KK Pärnu meeskonnas on mõlemas mängus resultatiivsemate hulka kuulunud Sandis Silavs ja Nemanja Milkovic vastavalt 14 ja 13,5 punktiga keskmiselt.

Tarvas võitis avamängu kodus 87:77 (36:44), olles viimasel veerandil üle 27:13. Brandis Raley-Ross tõi koguni 36 punkti, lisaks 10lp+4rs, Reinar Hallik lisas 17 p; Pärnu poolel tõi Sandis Silavs 17+4+4, Nemanja Miljkovic 15p, Janis Vahter 11+6+4. Laua võitis Tarvas 39-26.

Teises mängus oli Pärnu kodus lõpuks ees 75:66 (45:35). Laud taas Tarvale 36-26, kuid korvisöödud Pärnule 22-12. Miljkovic ja Vahter tõid 12, Silavs 11+10rs, Silver Leppik 10+3+6; Tarva poolel Ross 20+5+4, Mario Paiste 12+6+3 ja Hallik 16+5lp.

Seeria neljas mäng on kavas reedel 17. aprillil kell 18 Pärnus.