Play-off täna Tallinnas

14.04.2015

Alexela Korvpalli Meistriliiga veerandfinaalid on käimas üle Eesti. Täna näeb play-off kohtumist Tallinna publik, kui TLÜ/Kalev võõrustab seeria teises mängus Tartu Ülikool/Rocki meeskonda. Kalevi spordihallis kell 19:00 algavast mängust on ülekanne Delfi TV-s.

Täna on tõenäoliselt üks viimaseid võimalusi korvpalli nautida vanas nostalgiahõngulises Kalevi spordihallis, sest pärast seda hooaega suletakse hall aastaks remonditöödeks.

Alexela KML veerandfinaalseeria avakohtumise Tartus võitis TÜ/Rock 90:63. Võitjatele tõi Janar Talts 21 minutiga 18 punkti ja 7 lauapalli. Tanel Sokk lisas 16 punkti, 7 lauapalli ja 6 resultatiivset söötu ning Valmo Kriisa 12 punkti ja 4 resultatiivset söötu.

TLÜ/Kalevi poolt kogusid Maduabum Chukwudiebere 13 ning Evgeny Belousov ja Reimo Tamm kumbki 12 silma.

Seeria kolmas mäng peetakse neljapäeval algusega kell 19:00 Tartus.