Rauno Pehka hoolealused on esiliigas tegemas korralkku hooaega. Foto: Siim Semiskar.

G4S Noorteliiga seljatas vaatamata Viilupi supermängule Los Torose

06.12.2019

Saku I liigas on sel nädalal peetud neli kohtumist. Eilses põnevusmängus võitis G4S Noorteliiga võõral väljakul Tamsalu Los Toros/TALTECH-i napilt, 75:74.

Avaveerandi 18:22 kaotanud G4S Noorteliiga lubas Tamsalul teisel veerandajal ligi seitsme minuti jooksul vaid viis punkti visata, mille tulemusena juhtis juba omakorda Audentese Spordigümnaasium esindusmeeskond tulemusega 45:29.

Vaheajaks 33:48 kaotusseisu jäänud Tamsalu alustas teist poolaega 9:0 spurdiga ning võitles veerandaja kuuendaks minutiks välja viigi 52:52.

Viimast perioodi alustati G4S Noorteliiga kerges (63:60) eduseisus, mida nad ka enamus viimasest veerandajast hoidsid. Martin Otto Parve viis veel viis minutit enne lõpusireeni Los Torose punktiga peale (68:67), kuid hooaja kuuenda võidu teenis siiski Rauno Pehka juhendatav Noorteliiga.

Üleplatsimeheks kerkis Sander Viilup, kes tõi Tamsalu eest 35 punkti (kahesed 12/16, kolmesed 1/6, vabavisked 8/10). Võitjate resultatiivseim oli 17-aastane Saku I liiga suurim skooritegija (keskmiselt 25,11 p mängus) Hugo Toom. Karl Andres Matute Perner lisas omalt poolt 16 punkti ja 10 lauapalli.

Saku I liigas on käesoleval nädalas kavas veel kaks kohtumist, kui Balteco võõrustab reedel 17:45 Kadrina Karusid ja Paide Viking Window võtab laupäeval vastu KK HITO/BC Karjamaa. Viimast vastasseisu näeb otseülekandes Eesti Korvpalliliidu Youtube`i vahendusel.

Teisi tulemusi:

Betoonimeister/SK Nord/Cramo – KA Tallinna Kalev/TSK 84:93

Tartu Ülikool/Kuremaa SK – Eesti Maaülikool/SKARCON 87:91 (25:29; 15:17; 15:20; 32:25)

Tartu Kalev/Estiko – KK Viimsi/Noto 38:73 (18:13; 7:22; 7:18; 6:20)