Sverre Aav. Foto: Renars Kors.

Saku I liiga: Tartu Ülikool/Kuremaa SK sai hooaja neljanda võidu, reedel kavas viis vastasseisu

29.11.2019

Saku I liigas peeti neljapäeval üks kohtumine, kui G4S Noorteliiga pidi koduvälljakul tunnistama Tartu Ülikool/Kuremaa SK 97:81 paremust. Reedene päev toob esiliigas viis põnevat vastasseisu.

Tartu võitis avaveerandi 22:18 ning poolajaks kasvatati vahe juba 16-punktiliseks - 49:33. Kolmandal mänguperioodil näitasid aga paremat minekut Rauno Pehka ja Howard Frieri hoolealused, kes vähendasid Hugo Toomi vedamisel vahe enne viimast neljandikku seitsme punkti peale (61:69). Skoorirohke viimase veerandi võitsid taas tartlased 29:20 ning kirjutasid liigatabelisse nelja kaotuse kõrvale neljanda võidu.

Võitjate parim oli meistriliiga karastusega Sverre Aav 17 punktiga. Patrik Peemot lisas 16 ja Patrik Saal 13 silma. G4S Noorteliiga poolelt tõusis üleplatsimeheks Hugo Toom, kes kogus 27 punkti ja 7 lauapalli. Talle järgnesid Kasper Suurorg 14 ning Karl Andres Matute Perner ja Ken-Martti Reinart 13 silmaga.

Vaata kohtumist täispikkuses!

Reede toob Saku I liigas koguni viis kohtumist, millest otseülekandes näeb KK Viimsi/Noto ja Eesti Maaülikool/Skarconi kohtumist. Pall pannakse antud kohtumises mängu kell 19:00 Karulaugu spordikeskuses.

Kell 17:45 algavas mängus võõrustab Balteco Sõbra spordihoones Paide Viking Window meeskonda. Kadrinas lähevad kell 19:15 vastamisi Aivar Kuusmaa ja Tiit Sokk, kui kohalikud Karud võõrustavad Betoonimeister/SK Nord/Cramot. KA Tallinna Kalev/TSK võtab 19:30 Lasnamäe sportmängude majas vastu Tamsalu Los Toros/TALTECHI. Mängudeõhtu lõpetab kell 20:00 KK HITO/BC Karjamaa ja Tartu Kalev/Estiko lahing Jõhvi spordihallis.