Audentese SK. Foto: Siim Semiskar.

FOTOD: Audentes alistas põnevusmängus OSK-i, Pärnu Spordikool oli parem BC Starist

26.11.2019

Naiste esiliigas peeti esmaspäeval kaks kohtumist, kui Audentese SK alistas tasavägises mängus OSK-i numbritega 71:68 ja Pärnu Spordikool oli 81:47 üle BC Starist.

Audentes haaras avaveerandi järel 19:15 eduseisu, kuid poolajaks rebis kahe punktiga ette OSK. Kolmas mänguperiood kuulus kolme silmaga taaskord Reet Rausbergi juhendatavale Audentesele, mis tähendas, et otsustavale neljandikule mindi seisult 52:53. Kohtumise lõpp oli punkt-punkti heitlus. OSK juhtis veel pool minutit enne lõpuvilet 68:67, kuid Audentese naiskond teenis lõpusekunditel neli vabaviset, mille nad ka realiseerisid.

Võitjate poolelt kogusid kahekohalise arvu punkte koguni viis mängijat: Jane Svilbergi arvele jäi 17, Mailian Elisabeth Matsina ja Trine Kasemägi lisasid 15, ning Nele Laurimaa ja Liis Kullamaa panustasid 10 punkti. OSK-i parim oli Heila Rosenfeldt 17 silmaga.

KOHTUMISE GALERII!

Teises kohtumises mäng nii pingeliseks ei kiskunud, Pärnu võitis avaveerandi 18:9 ning poolajaks oli vahe juba 38:25. Teisel poolajal jõuvahekorrad ei muutunud ning pärnakad võtsid kindla võidu. Elena Sutt kogus kodunaiskonna parimana 36 punkti. Riinu Veberi arvele jäi 11 ja Elisabeth Proos lisas 8 silma. BC Stari suurim korvikütt oli Triin Kuusk 14 punktiga.