ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

Foto: Siim Semiskar

Nädala korvpalliülekannete kava (18.-24. november)

19.11.2019

Eesolev nädal toob palju erinevaid korvpalliülekandeid, mida on võimalik jälgida meie partnerite Telia TV ja Delfi TV ning Eesti Korvpalliliidu Youtube`i vahendusel. Lätis toimuvaid Paf liiga mänge näeb liiga Youtube-st ja Best4Sport TV-st.

PAF EESTI-LÄTI KORVPALLILIIGA

 

K, 20.11.2019

BC Kalev/Cramo - BK Ogre (19:00, Kalevi Spordihall, DELFI TV)

 

N, 21.11.2019

VEF RIGA - Pärnu Sadam (19:00, Elektrum Olimpiskais Sporta Centrs, ESTLATBL Youtube)

 

L, 23.11.2019

AVIS UTILITAS Rapla - BK Ventspils (17:00, Rapla Sadolin Spordihoone, TELIA LIVE, DELFI TV)

Jurmala Betsafe - Rakvere Tarvas (17:00, Jurmalas Valsts gimnazijas sporta zale, Best4Sport TV)

BK Ogre - BC Valga-Valka/Maks&Moorits (17:00, Ogre 1. Vidusskola, ESTLATBL Youtube)

 

P, 24.11.2019

TALTECH - Tartu Ülikool (16:00, TalTech Spordihoone, Delfi TV)

Latvijas Universitate - Pärnu Sadam (17:30, Elektrum Olimpiskais Sporta Centrs, ESTLATBL Youtube)

 

SAKU I ja II LIIGA (EKL Youtube)

 

N, 21.11.2019

Keila Korvpallikool - Rapla Korvpallikool (20:30, Keila Tervisekeskus, Saku II liiga)

 

L, 23.11.2019

KK Viimsi - KA Tallinna Kalev (19:00, Karulaugu Spordikeskus, Saku II liiga)

 

G4S NOORTELIIGA (EKL Youtube)

 

L, 23.11.2019

Rapla Korvpallikool - Pärnu Spordikool (12:30, Rapla Sadolin Spordihoone, TU16 EMV)

 

P, 24.11.2019

Rakvere SK/Tarvas - SK Nord (14:00, Rakvere Rahu Hall, PU18 EMV)

Rapla Korvpallikool - Keila Korvpallikool (15:00, Rapla Sadolin Spordihoone, PU18 EMV)

 

LIITU EESTI KORVPALLILIIDU YOUTUBE`i KANALIGA SIIN!

 

 

 

 

 

 

 

Sünnipäevad
Täna, 19. jaanuar
Maia Dorbek (65)
Ingmar Kaup (45)
Ingmar Nöps (33)
Tarmo Pillerpau (39)
Peeter Pukk (39)
Reemo Veski (41)
Homme, 20. jaanuar
Urmas Kask (47)
Taavi Leok (28)
Irina Lukjanovitš (37)
Margus Martin (46)
Tanel Sokk (36)
Raitel Võikar (32)
Sulge

Ülekanded