TÄNA: Tarvas vs Pärnu 2.vaatus

12.04.2015

Alexela Korvpalli Meistriliigas on käimas tulised play-off seeriad. Täna peetakse Pärnu spordihallis Rakvere Tarva ja KK Pärnu veerandfinaalseeia teine mäng. Kohtumine algab kell 17:00, kes saali ei jõua saab mängu jälgida Delfi TV vahendusel.

Põhiturniiril mängisid meeskonnad 2-2 viiki, sealjuures said mõlemad ühe võidu kodus ja ühe võõrsil. Veerandfinaalseeria avamängus Rakveres juhtis KK Pärnu pea terve mängu, kuid viimaste minutitega võttis Tarvas koduseine toel siiski 87:77 võidu. Brandis Raley Ross viskas pea pooled Tarva punktidest - 36p. Kaks otsustavat kolmest visanud Reinar Hallik lisas 17 silma. KK Pärnu poolelt olid resultatiivsemad Sandis Silavs 17, Nemanja Milkovic 15, Janis Vahter ning Silver Leppik kumbki 11 punktiga.

Seeria kolmas mäng toimub 15. aprillil kell 19:00 Rakveres. Enne seda saab kaasa elada teistele veeranfinalistidele. Esmaspäeval (13.04) on Valgas vastamisi Valga/Maks&Moorits ja TYCO Rapla, selles paaris juhib Valga meeskond 1-0. Teisipäeval võtab TLÜ/Kalev kodusaalis vastu Tartu Ülikool/Rocki meeskonna, seeria seis 1-0 Rockile.