Kristen Kasemets oli Keila KK resultatiivseim. Foto: Siim Semiskar.

Täispikkuses: Saku II liigas kaotuseta jätkav Keila KK alistas Rae Kossu

08.11.2019

Saku II liigas jätkab endiselt kaotuseta Peep Pahvi juhendatav Keila Korvpallikool. Neljapäeva õhtul alistati võõrsil Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc numbritega 85:78. Keilale oli see juba viiendaks järjestikuses võiduks.

Külalised alustasid kohe teravamalt, minnes esimese kümne mänguminuti järel ette 19:6. Ka kohtumise teine veerandaeg kuulus selgelt Keilale - vahepeal rebiti juba 17 punktiga ette, poolajapausile mindi 47:34 eduseisus.

Kolmandal veerandil aga kõik muutus. Kodumeeskond Rae Koss võttis initsatiivi enda kätte ning kui veerandaja lõpuni jäi minut, särasid tablool 59:59 viiginumbrid. Otsustavale mänguperioodile mindi raekate 63:61 juhtimisel.

Veel viis minutit enne kohtumise lõppu oli kodumeeskond viie silmaga peal (73:68), kuid Keila tegi 9:0 vahespurdi. Seejärel vastasid minispurdiga ka Siim Raudla hoolealused ning pisut vähem kui kaks minutit enne normaalaja lõppu oli tablool taaskord viik - 77:77. Keila tõi 7 vastuseta punkti ning sellega oli sisuliselt Rae Kossu rong läinud.

Keila poolelt üleplatsimeheks tõusnud Kristen Kasemets kogus 24 punkti, 6 lauapalli ja 2 resultatiivset söötu. Aleksandr Sadrin lisas 11 ja Conrad Sengbuschi arvele jäi 10 punkti, 8 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu. Rae Kossu suurimad korvikütid olid Reigo Päkk 18 ja Risto Puur 14 silmaga.

Keila on viie võiduga kindel turniiritabeli liider, Rae Koss asetseb nelja võidu ja kahe kaotusega hetkel viiendal positsioonil. Turniiritabel!