ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Uudised

Foto: Siim Semiskar

Nädala korvpalliülekannete kava

01.11.2019

Eesolev nädal toob palju erinevaid korvpalliülekandeid, mida on võimalik jälgida Delfi TV ning Eesti Korvpalliliidu Youtube`i vahendusel. Lätis toimuvaid Paf liiga mänge näeb liiga Youtube-st ja Best4Sport TV-st. 

PAF EESTI-LÄTI KORVPALLILIIGA

 

K, 06.11.2019

 

Rakvere Tarvas vs BC Kalev/Cramo (19:00, Rakvere Spordihall, Delfi TV)

 

BK Ogre vs Latvijas Universitate (19:00, Ogres 1. Vidusskola, PAF EST-LAT BL Youtube)

 

BK Liepaja vs Pärnu Sadam (19:30, Liepajas Olimpiskais Centrs, PAF EST-LAT BL Youtube) 

 

L, 9.11.2019

 

BK Ventspils vs Tartu Ülikool (17:00, Ventspils, PAF EST-LAT BL Youtube)

 

Pärnu Sadam vs Jurmala Betsafe (17:00, Pärnu Spordihall, Delfi TV, Telia LIVE)

 

Valmiera Glass VIA vs VEF Riga (19:00, Vidzemes Olimpiskais Centrs, Best4Sport TV)

 

P, 10.11.2019

 

AVIS UTILITAS Rapla vs Rakvere Tarvas (16:00, Rapla Sadolin Spordihoone, Delfi TV)

 

DOUGLAS BALTI LIIGA

 

P,10.11.2019

 

G4S Noorteliiga vs Jurmala (12:00, Audentese SK)

 

SAKU I & II LIIGA (EKL Youtube kanalis)

 

K, 6.11.2019

 

Rapla KK vs Iisaku Gümnaasium/RHKK (18:30, Sadolin spordihoone, SAKU II)

 

KK Viimsi vs Tartu Ülikooli KK (19:00, Karulaugu, SAKU II)

 

N, 7.11.2019

 

Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc vs Keila KK (20:30, Jüri Sph, SAKU II)

 

R, 8.11.2019

 

KK Viimsi/Noto vs G4S Noorteliiga (19:00, Karulaugu Sph, SAKU I)

 

Naiste esiliiga

 

N, 7.11.2019

 

Audentese SK vs Parksepa SK/Võru (18:00, Audentese Spordikeskus)

 

P, 10.11.2019

 

Keila KK vs Pärnu SK (14:30, Keila Tervisekeskus)

 

 

G4S Noorteliiga (EKL Youtube kanalis)

 

Poiste Mini-klass

 

L, 9.11. 2019

 

Orissaare Sport vs Keila KK (12:00, Orissaare Spordihoone)

 

BC Kalev/Saaremaa SK vs TalTech BS/Rae SK II (13:15, Orissaare sph)

 

SK Haapsalu vs TalTech BS/Haabersti SK (14:30 Orissaare sph)

 

BC Kalev/Saaremaa SK vs Keila KK (16:45, Orissaare sph)

 

SK Haapsalu vs TalTech BS/Rae SK II (18:00, Orissaare sph)

 

Orissaare Sport vs TalTech BS/Haabersti SK (19:15, Orissaare sph) 

 

P, 10.11.2019

 

SK Haapsalu vs Keila KK (10:00, Orissaare sph)

 

Orissaare SK vs TalTech BS/Rae SK II (12:30, Orisaare sph)

 

PU16

 

L, 9.11.2019

 

Keila KK I vs Kose Spordikool (15:30, Orissaare sph)

 

Keila KK II vs Korvpalliklubi Pärnu (17:30, Keila Tsk)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sünnipäevad
Täna, 17. november
Aivar Alumets (38)
Ivo Hunt (37)
Maria Moosus Borissova (77)
Aivar Toomiste (56)
Homme, 18. november
Marten Esko (29)
Indrek Kask (28)
Marko Raamat (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)