ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

Foto: Reigo Kimmel.

Sportland 3x3 sari jätkus täna Pärnumaal

30.10.2019

Täna Pärnus toimunud Sportland 3x3 korvpallisarja 2019/2020 õppeaasta kolmandal etapil Pärnumaa koolidele selgusid parimad, kes 31. märtsil 2020 saavad samas Pärnu Spordihallis mängida sarja finaalturniiril.

 

GALERII parimatest! 

 

Tulemused!

Pärnumaa etapil said 6.-7. klassi poiste arvestuses finaalturniirile pääsme Mai Kool ja Vanalinna Põhikool, kolmanda koha sai Kuninga tänava Põhikool. 6.-7. klassi tüdrukute arvestuses parimad olid Vändra Gümnaasiumi tüdrukud. 

 

1.-5. klassi poistest pääsesid finaalturniirile Paikuse ja Ülejõe Põhikoolid, Vändra Gümnaasiumi I võistkond leppis võistluste populaarseimas sarjas III kohaga. 1.-5. klassi tüdrukute arvestuses võitis Mai Kool, teisena pääses finaalturniirile Vändra Gümnaasium.

 

Sportland 3×3 korvpallisarja järgmised etapid toimuvad:

 

  • 12.11.2019 – Sportland 3×3 Raplamaa koolid
  • 13.11.2019 – Sportland 3×3 Järvamaa koolid
  • 28.11.2019 – Sportland 3×3 Hiiumaa koolid
  • 03.12.2019 – Sportland 3×3 Läänemaa koolid
  • 14.01.2020 – Sportland 3×3 Viljandimaa koolid
  • 15.01.2020 – Sportland 3×3 Ida-Virumaa koolid
  • 17.01.2020 – Sportland 3×3 Jõgevamaa koolid
  • 22.01.2020 – Sportland 3×3 Võrumaa koolid
  • 31.01.2020 – Sportland 3×3 Saaremaa koolid
  • 13.02.2020 – Sportland 3×3 Lääne-Virumaa koolid
  • 05.03.2020 – Sportland 3×3 Põlvamaa koolid
  • 12.03.2020 – Sportland 3×3 Valgamaa koolid
  • 31.03.2020 – Sportland 3×3 FINAAL. Pärnus. 

 

Nimekirja lisandub veel Sportland 3×3 sari Tartumaa koolidele.

 

Üleriigilised Sportland 3×3 Rahvaliiga turniirid, millel ei saa osaleda kehtiva EKLi litsentsiga mängijad, peetakse:

  • 6. detsember 1.-5. ja 6.-7. klassidele Paides, E-Piima Spordihallis.
  • 13. novembril 8.-9. ja 10.-12. klassidele Paides, E-Piima Spordihallis.

 

Sportland 3×3 Meistriliiga võistlused peetakse:

  • 26. november 8.-9. ja 10.-12. klassidele Jüri Spordihoones.

 

Kõikidel koolidel, kes soovivad oma mängijaid Tokyo olümpiaalal ehk 3×3 korvpallis koolide meistrivõistlustele (1.-5. ja 6.-7. klass ning rahva- ja meistriliiga võistlustel 8.-9. ja 10.-12. klass) saata, palume varakult soovist teada anda: robin@koolisport.ee 

 

 

Sünnipäevad
Täna, 8. aprill
Terje Arak (55)
Egert Erm (16)
Galina Jelenskaja-Põrk (63)
Marek Koitla (46)
Alisa Kraptšak (16)
Artur Kusnerov (24)
Steven Saaristu (40)
Homme, 9. aprill
Aivar Palu (58)
Sulge

Ülekanded