Korvpalli MM: täna alustatakse veerandfinaalidega

10.09.2019

Augusti lõpust kuni 15. septembrini Hiinas peetav korvpalli maailmameistrivõistluste finaalturniir on jõudnud otsustavasse faasi, kui teisipäeval tehakse algust põnevate veerandfinaalidega.

Esimeses  veerandfinaalis lähevad vastamisi kaotuseta Argentina ja Serbia, kes pidi vahegrupis tunnistama hispaanlaste paremust. Mäng algab teisipäeval Eesti aja järgi kell 14:00.

Teises veerandfinaalis kaks tundi hiljem kohtuvad täiseduga jätkav Hispaania ja üllataja Poola, kes on seni pidanud vaid Luis Scola ja Argentina paremust tunnistama.

Kolmas veerandfinaal peetakse kolmapäeval kell 14:00 ja vastamisi lähevad viis järjestikust võitu teeninud USA ja L-vahegrupi teine Prantsusmaa. Prantslased on alla vandunud vaid Austraaliale ning seda kahe punktiga (98:100).

Viimases ehk neljandas põnevusmängus kohtuvad seni kaotuseta Austraalia ja üle noatera playoffi jõudnud Tšehhi. Kohtumine algab Eesti aja järgi kell 16.

Kõiki mänge näeb otseülekandes TV6 ja TVPlay Sports kanalite vahendusel. Samuti näeb mänge livebasketball.tv veebilehe vahendusel, kus MM-i pass maksab 7 eurot.