Sten-Timmu Sokk ja Kerr Kriisa. Foto: Rauno Volmar/Delfi

Tipphetked: Kalev/Cramo kaotas koduväljakul Kaunase Žalgirisele

08.09.2019

Korvpallihooaeg sai täna uhke avapaugu, sest Kalev/Cramo kohtus Saku suurhallis Kaunase Žalgirisega. Esimese poolaja võitsid kuulsad külalised 46:29 ja kogu mängu 95:71.

Suurem vahe kärises sisse teisel veerandajal, mille Žalgiris võitis 17 punktiga (30:13). Pikalt pausilt naastes suurendasid nimekad külalised vahe juba 22-punktile ning võtsid lõpuks 24-punktilise võidu.

Võitjate parimana tõi vahetusest sekkunud meeskonna kapten Arturas Milaknis 19 punkti, 16 punkti lisas Zach Leday. Alex Perez sai külaliste kolmanda parimana kirja 13 silma. Algviisikus alustanud eestlane Kerr Kriisa sai kirja 20 mänguminutit, visates selle ajaga kümme punkti, tuues kaks lauapalli ja jagades kaks korvisöötu.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli Dwight Coleby 14 punkti ja seitsme lauapalliga. Aigars Škele viskas 12 ja Kristjan Kitsing 11 silma.