ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Uudised

Eesti Korvpalliliit kutsub kandideerima G4S/Alexela korvpallitreeneri stipendiumile

02.09.2019

Eesti Korvpalliliit kutsub kandideerima G4S/Alexela korvpallitreeneri stipendiumile, mille eesmärgiks on toetada noorte korvpallitreenerite enesearendamise võimalusi ning väärtustada korvpallitreeneri elukutsega seotud valikuid.

Konkursile oodatakse kandideerima II ja III kursusel täiskoormusega õppivaid kehakultuuri bakalauruseõppe tudengeid, kes soovivad oma tuleviku siduda korvpalli ja treeneritööga.

 

Korvpalliliidu juhatuse liige ja Korvpall 2030 arengukava treenerite tasustamise töörühma juht Priit Sarapuu: „Arengukava strateegia tegemise raames on saanud selgeks, et peame rohkem väärtustama treenerite tööd ja veelgi enam hariduse omandamist. Seetõttu otsustasin aluse panna vastava stipendiumi ellukutsumisele.“

 

Korvpall 2030 strateegia vahekokkuvõtete tegemisel viibinud EKL-i juhatuse ja sama töörühma liige Aivo Adamson andis ideest kuuldes lubaduse, et ka Alexela liitub stipendiumifondi toetamisega. „Pikaajalise korvpalliliidu koostööpartnerina on Alexelale oluline, et arengukava elluviimine jätkuks ning treenerite väärtustamisel on selles strateegias kandev roll. Korvpall vajab kõrgelt haritud professionaalseid treenereid“.

 

Stipendiumi suuruseks on 1000 eurot õppeaastas ja see määratakse ühele Tallinna Ülikooli ning ühele Tartu Ülikooli tudengile. Stipendiumi panevad välja EKL, Alexela ja G4S.

 

Hea treeneriks õppiv tudeng!
 
Eesti Korvpalliliit kutsub kandideerima G4S/Alexela korvpallitreeneri stipendiumile. Stipendiumi eesmärgiks on toetada noorte korvpallitreenerite enesearendamise võimalusi ning väärtustada korvpallitreeneri elukutsega seotud valikuid.
 
Kui oled valmis siduma oma tuleviku korvpallitreeneri tööga ning:
- õpid ülikoolis eesmärgiga saada treeneriks ning soovid oma tuleviku siduda
korvpalliga;
- oled kas II või III aasta täiskoormusel õppiv bakalauruseõppe tudeng;
- täidad õppekava nominaalmahus;
- ei viibi akadeemilisel puhkusel;
- taotled õpingute käigus vähemalt III taseme treeneri kutsetunnistust;
- kui õpid Tartu Ülikoolis, oled II kursusel valinud sportlikuks erialaks korvpalli ja läbid korvpallis sportliku eriala praktika ja treeneripraktika (II ja III aasta ained);
- austad ausa spordi reegleid,

siis saada motivatsioonikiri, miks just Sina peaksid stipendiumi saama, hiljemalt 16.09.2019 aadressile konkurss@basket.ee. Kindlasti lisa juurde info selle kohta, millises ülikoolis ja mitmendal kursusel õpid ning oma kontaktandmed.
 
 
Stipendiumi suuruseks on 1000 eurot õppeaastas. Välja antakse kuni neli stipendiumit(maksimaalselt kahele Tallinna Ülikooli ning kahele Tartu Ülikooli tudengile).
 
Lisainfo:
Eesti Korvpalliliit
info@basket.ee
Sünnipäevad
Täna, 20. september
Remo Holsmer (39)
Ants Norak (40)
Aurika Raamat (58)
Rene Raaperi (37)
Tiiu Ronk Kukk (83)
Anastassia Vahruðeva (30)
Homme, 21. september
Kristjan Karm (38)
Ermil Kuldkepp (59)
Andre Pärn (42)
Ela Tihane (35)
Sonata Eliis Timofejeva (18)
Sulge

Ülekanded