ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Uudised

Täna ja homme: EM-valikmängudeks valmistuv rahvusnaiskond kohtub kahel järjestikusel päeval Iirimaaga

21.08.2019

2021. aasta Euroopa meistrivõistluste valikmängudeks valmistuv Eesti korvpallinaiskond kohtub 27. ja 28. augustil sõprusmängudes Iirimaa koondisega.

Juulis toimunud loosimisel valiti Eesti EM-i kvalifikatsiooniturniiril C-alagruppi, kus vastasteks Šveits, idanaaber Venemaa ning Bosnia ja Hertsegoviina.

 

Kokku loositi üheksa alagruppi, millest kuus on neljaliikmelised ja kolm kolmeliikmelised. Kõik naiskonnad mängivad omavahel läbi kahel korral, kodus ja võõrsil süsteemis.

 

Kvalifikatsiooniturniirilt pääsevad edasi kõigi üheksa grupi võitjad ning lisaks viis paremat teise koha naiskonda.

 

Mängud peetakse kolmes "aknas" ning kindlaksmääratud päevadel: esimesed kohtumised toimuvad 14. ja 17. novembril 2019, järgmised 12. ja 15. novembril 2020 ning viimased 4. ja 7. veebruaril 2021.

 

Eelseisvates sõprusmängudes kuuluvad Eesti naiskonna koosseisu: Anna Gret Asi, Annika Köster, Sofia Kosareva, Maaja Bratka, Kadri Uiga, Rosemary Rits, Helena Stina Svilberg, Jane Svilberg, Marie Anette Sepp, Anna Jürissaar, Triinu Ojala ja Krislin Arjukese.

 

Koondise peatreener on Janne Schasmin ja treener Allan Siimann.

 

Kohtumised iirlannade vastu toimuvad mõlemal päeval Jüri Spordihoones algusega kell 18:30.

 

Piletiinfo:

 

-täispilet 3€

- sooduspilet 1€ (kuni 18- aastased (k.a), pensionärid)

- alla 7-aastased TASUTA!

 

NB! Tüdrukute korvpallipäevadel osalenud neiud saavad taaskord roosa särgiga (pildil) mängudele tasuta sisse! 

 

Sünnipäevad
Täna, 20. september
Remo Holsmer (39)
Ants Norak (40)
Aurika Raamat (58)
Rene Raaperi (37)
Tiiu Ronk Kukk (83)
Anastassia Vahruðeva (30)
Homme, 21. september
Kristjan Karm (38)
Ermil Kuldkepp (59)
Andre Pärn (42)
Ela Tihane (35)
Sonata Eliis Timofejeva (18)
Sulge

Ülekanded