Varese on tabelis endiselt 13.-14.

Varese kaotas Bolognale, kuid tabelis sügavamale ei langenud

04.04.2015

Itaalia Lega-A-s oli Varesel täna raske võitu loota, kui võõrsil astuti Bologna Granarolo vastu (tabeli 7.). Varese näitas siiski iseloomu, tulles 35:60 kaotusseisust eelviimasel minutil miinus seitsme peale, kuid kaotas siiski mängu 78:86

Mäng läks üldiselt nahka juba esimesel poolajal, mille Bologna võitis 45:50 ning teisel niisiis kavatas eduseisu 25-punktiseks. Mõlemad treenerid lasin seejärel platsil ka ridamisi varumängijaid, selles vastasseisus õnnestus Varese paremini ja jõudis peaaegu kannule.

Bologna võitis laua 43-39, korvisöödud 16-16, pallikaotused 14-18. Kahepunktivisked Varese kasuks 61 vs 46 %, kolmesed Bolognale 30 vs 23 % ning vabavisked niisamuti 85 vs 64 %.

Võitjate poolel tõi Allan Ray 18+6+4, Okaro White 18+9+3 ja Jeremy Hazell 17+6+4; Varese poolel tõi Eric Maynor 18+3+9 ja Craig Callahan 17+5lp. 25 minutit mänginud Kristjan Kangur sai kirja 8+4+1, lisaks kolm viga ja kolm pallikaotust. Kahesed 2/1, kolmesed 6/2.

Varese jäi tabelis jagama 13.-14., kohta kuna lähikonkurendid d'Orlando ja Pesaro samuti kaotasid. Esineliku moodustavad: Milano EA7 21-2, Reggio Emilia ja Venezia 18-7, Sassar 17-8.

Jääb lisada, et Cantu 93:67 võidumängus d'Orlando üle oli üleplatsimees Metta World Peace (vanadel headel aegadel Ron Artest), kelle nime taha kirjutati 19 punkti ja kolm lauda (kahesed 9/7, kolmesed 4/1, vv 2/2).