Sandis Silavs

KK Pärnu sai Alexela KML-is võidulisa

01.04.2015

Alexela Korvpalli Meistriliigas kohtusid omavahel TLÜ/Kalev ning Korvpalliklubi Pärnu. Pärnakad võtsid Kalevi spordihallis peetud mängus küllaltki kindla 94:81 võidu.

Kohtumise esimene pool möödus väga resultatiivselt mõlemalt poolelt. Esimesel veerandaeg algas tasavägiselt, kuid mida minut edasi, seda paremasse hoogu läks KK Pärnu, kes haaras liidripositsiooni endale. TLÜ/Kalev mängis edasi oma mängu, püsides neil kindlalt kannul. Esimese veerandaja järel olid pärnakad peal 29:25. Teisel kümnendil jõudsid kalevlased hetkeks viigini, kuid seejärel haarasid pärnakad taas ohjad enda kätte, olles poolaja lõppedes ees 50:46.

Teine poolaeg jätkus Pärnu juhtimisel. Heiko Rannula hoolealused mängisid palju aktiivsemalt kui esimesel poolajal ning vahe hakkas pärnakate kasuks aina kasvama. Enne otsustavat kümmet minutit oli külalismeeskond peal 13 punktiga, seisuks 72:59. Viimasel veerandil kasvatas Pärnu mitmel korral vahe 20-punktile ning sellest enam TLÜ/Kalev ei toibunudki. Kohtumise lõpusireeni kõlades olid tablool Pärnu meeskonna 94:81 võidunumbrid.

Pärnu poolelt tõid Sandis Silavs 21, Renato Lindmets ja Nemanja Miljkovic 17 ning Rannar Raap 13 punkti. Silavs andis veel lisaks 10 resultatiivset söötu, tehes kaksikduubli. TLÜ/Kalevi resultatiivseim oli tavapäraselt Robertas Grabauskas, kes viskas täna 19 punkti. Reimo Tamm lisas 13 ning Erik Luts, Maduabum Chukwudiebere ning Evgeny Belousov, kõik 11 punkti.