ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Uudised

Lepingu allkirjastasid BC Kalev/Cram president Toomas Linamäe ja Nord Spordiklubi eestvedaja Tarmo Oras. Foto: BC Kalev/Cramo.

BC Kalev/Cramo ja Spordiklubi Nord allkirjastasid koostöölepingu, eesmärgiks kõrgetasemeline püramiid

09.05.2019

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond ja MTÜ Spordiklubi Nord alustavad koostööd, et anda üheskoos panus noorte spordisüsteemi arengusse ja luua edukalt toimiv ning kõrgetasemeline korvpalli püramiid, teatas Kalev/Cramo pressiteate vahendusel. Koostöö eesmärgiks on ühise noorte spordisüsteemi ja treeningmetoodika kaudu tõsta treeningute kvaliteeti ja mahtu, mis annaks võimaluse ettevalmistada esindusmeeskonnale Euroopa tasemel korvpallureid.

BC Kalev/Cramo juhtkonna pöördumine: “Tallinna esindusmeeskonnana on BC Kalev/Cramo hoidnud Eesti klubikorvpalli lippu kõrgel juba viimased 10 aastat pakkudes pealtvaatajatele võimalust oma silmaga kaasaelada kõrgetasemelisele korvpallile ja näha Euroopa parimaid võistkondi mängimas Eesti pinnal. Samal ajal on Nord Spordiklubi teinud suurepärast tööd noortespordi populariseerimisel ja noorte sportlaste arendamisel! Koostöös suudame panna aluse hästi toimivale ja kõrgetasemelisele korvpalli püramiidele, mis motiveerib noori sportlasi ning paneb aluse pikaajalisele ja mõtestatud koostööle!

Spordiklubi Nord on 6-aastaga kasvanud üheks suurimaks noorte spordiklubiks Eestis, kus osaleb treeningutel üle 1200 noore, kellest omakorda üle 500 tegeleb korvpalliga. Soovime, et noor leiaks meie juures enda jaoks parima spordiala ja saab seda teha siin nii harrastuspordi kui ka saavutusspordi tasemel. Esindusmeeskond annab kindlasti noortele väljundi saamaks korvpalluriks kõige kõrgemal tasemel."

Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (59)
Kaido Seil (44)
Meelis Songe (41)
Martin Toomas (38)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (40)
Siim Laur (32)
Raido Raudsepp (33)
Raido Rebane (34)
Sulev Sild (39)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Naiste koondis: Eesti vs Iirimaa