Venelt täna 16p+9lp

Venelt Leedus hooaja punktirekord

30.03.2015

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris alistas Leedu meistrivõistlustel võõrsil Kedainiai Nevežise 112:74 (59:40), vahendab ERR Sport.

Külaliste algviisikus väljakule pääsenud Vene sai mänguaega 20.26. Eestlane viskas 16 (2 pv 11/8, 3 pv 1/0, vv 1/0) punkti, võttis 9 lauapalli, tegi 2 pallikaotust ja 1 isikliku vea.

Žalgirise poolelt oli Venest resultatiivsem vaid Arturas Gudaitis, kelle arvele kirjutati 20 silma.

Žalgiris juhib turniiritabelit 29 võiduga, kuuest vastasest jagu saanud Nevežis on 11 meeskonna seas üheksandal kohal. Mõlemad on pidanud 33 kohtumist.

S.-S. Vene on LKLis keskmiselt nüüd 13,2 minutiga toonud 4,3p+3lp+0,7rs. Kuid viimase seitsme kohtumise näitajad on mõnevõrra teistsugused: 18 minutiga 8,7p+3,7lp+2,9rs.

Reedel kell 19.45 võõrustab Žalgiris Euroliiga vahegrupiturniiri eelviimases voorus Belgradi Crvena Zvezdat. Kohtumine algab kell 19.45 ja nähtav on see Viasatsport Baltic ekraanil.