OlyBet liiga
Meeste amatöörliigad

Greeta Üprus. Foto: Siim Semiskar.

Naiste meistriliiga täna: G4S Noorteliiga vs Audentese SK - kumb võidab pronksmedali? (Delfi TV)

15.04.2019

OlyBet naiste korvpalli meistriliigas peeti esmaspäeva õhtupoolikul pronksiseeria teine kohtumine, milles Audentese Spordiklubis võttis kindla 91:69 võidu G4S Noorteliiga esindusnaiskonna üle. Seeria on viigis 1-1.

Kohtumise alguses 5:0 ette rebinud jäi neljandiku poole peal 9:11 kaotusseisu, kuid suutis esimeseks hingetõmbepausiks haarata 18:14 eduseisu. Greeta Üpruse ja Jane Svilbergi vedamisel suurendati teisel neljandikul korraks vahe juba 10 punkti peale (27:17), aga G4S Noorteliiga hiilis Johanna Eliise Tederi resultatiivse tegutsemise mängu tagasi. Poolaeg kuulus Howard Frieri hoolealustele 42:38.

Teine poolaeg kuulus elgelt avamängus 69:78 alla jäänud Audentesele -  nii kolmas kui ka neljas mänguperiood kuulus üheksa punktiga neile. Kokkuvõttes teeniti kindel 21-punktiline võit.

Audentese poolelt skooris Greeta Üprus kohtumise parimana 24 punkti, võttis maha 4 lauapalli, jagas 4 söötu ning tegi 3 vaheltlõiget. Janett Perv toetas teda 16 punkti ja 5 laupalli ning Jane Svilberg 15 silma, 6 lauapalli ja 5 resultatiivse sööduga. Võimsaid numbreid näitas ka Marit Maaring, kes kogus 13 punkti, 6 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu.

G4S Noorteliiga parimana tõi Johanna Eliise Teder 22 punkti. Janne Pulk lisas 13 silma.

Pronksiseeria otsustav kolmas kohtumine peetakse teisipäeval kell 18:30 Audentese spordikeskuses. Kohtumist näeb otseülekandes Delfi TV vahendusel!