Audentese SK tüdrukud krooniti mini-klassi Eesti meistriks! Foto: Siim Sem

G4S Noorteliiga tütarlaste mini-klassi meistriks krooniti Audentese Spordiklubi

14.04.2019

Tänavuse hooaja esimesed G4S Noorteliiga meistrid selgitati täna Rakveres mini-klassis. Finaalmängus alistas Audentese Spordiklubi numbritega 59:39 KA Tallinna Kalevi.

Kohtumises sai otsustavaks esimene veerandaeg, mille Audentese neiud võitsid 22:10. Teine veerand mängiti viiki 10:10, kuid kolmandal ja neljandal mänguperioodil näitas taas paremat minekut Reet Rausbergi juhendatav Audentes.

Finaalmängu parim oli 15 punkti ja 5 lauapalliga Kayla Frier. Lisa Sirgi tegi 11 silma ja 15 lauapalliga vägeva kaksikduubli ning Marta Rein lisas 10 punkti ja 6 tulemuslikku söötu. Hõbedase KA Tallinna Kalevi resultatiivsemad olid Alexandra Sapunova 14 punkti ja 8 lauapalli ning Mileno Serko 9 silma ja 8 lauapalliga.

Pronksikohtumises alistas Tiit Soku KK/ SK Nord 2007 võistkond Rapla Korvpallikooli tulemusega 50:27. Võitjate parimana kogus Mia Maria Leitorp 17 punkti ja 9 lauapalli. Rapla resultatiivsemateks tõusid võrdselt kuue punktiga Emma-Mia Küttis ja Emily Nelson.