ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Uudised

Kutsume osalema U14 poiste Talendilaagrisse

11.12.2014

Eesti Korvpalliliit korraldab kuuendat aastat U14 vanuseklassi poiste Talendilaagri. Eesmärk on jätkata selle vanusegrupi „kaardistamist” ning koondise kandidaatide esmane valik teha võimalikult suure arvu mängijate hulgast. Talendilaagritest on läbi käinud mitusada noort korvpallurit. Korvpalliliit loodab rohket osavõttu ka sel aastal.

Kuni 14-aastaste koondises saavad poisid esmakordse koondise kogemuse. U14 koondisesse peaksid kuuluma mängijad, kes on võimalised edukalt mängima ka vanemates koondistes. Euroopa meistrivõistlusi korraldab FIBA Euroopa alates U16 vanuseklassist.

 

„Oluline on leida üles see mängija, kes tänasel päeval ei pruugi veel „tegija“ olla, kuid kellel treenerite meelest on perspektiivi jõuda kaugemale,“ rääkis noortekoondiste juht Raido Ringmets.

 

Palume täita talendilaagris osalejatel ANKEET

 

Kõik U14 vanuseklassiga tegelevad treenerid võivad esitada oma kandidaate, kes nende arvates peaks kuuluma Eesti noortekoondisesse ning kelle arengul oleks vaja silma peal hoida. Treenerid võivad pakkuda perspektiivikaid noormängijaid ainult sünniaastatega 2001 kas oma või mõnest teisest klubist. See peaks kindlustama, et ükski perspektiivikas mängija laagrist eemale ei jää.

 

Kõik treenerite poolt esitatud kandidaadid on kutsutud osalema ühistreeningule, mis toimub 28.12.2014 Tartu Ülikooli Spordihoones (Ujula 4). Treeningu viivad läbi U14 koondise peatreener koos abitreeneritega. Treening algab kell 12.00 ja kestab orienteeruvalt 2-3 tundi.

 

Kogunemisel pole eesmärgiks omavaheline võistlemine, kus võitjad pääsevad edasi, vaid püüame saada ülevaate selle vanuseastme perspektiivikamate mängijate kehalistest võimetest ning tehnilisest pagasist. Kõik treenerid on teretulnud Talendilaagrit jälgima. Samuti on väga oodatud treenerid, kes soovivad treeningtöös osaleda ja läbiviimisel kaasa aidata. Palume sellest aegsasti teada anda.

 

Peale talendilaagrit valitakse kandidaadid, kes osalevad 29.12-30.12 Tartus U14 koondise laagris.

 

Kui saadate meile oma mängijate nimed, siis palun lisage, miks Teie arvates antud mängija peaks koondise kandidaatide ringi kuuluma. Mõned vihjed – kehaehitus „vibalik“ vs akselerant, kas ta on oma füüsilise arenguga sellest vanuserühmast ees või taga, füüsilised võimed, töössesuhtumine, tehnilised oskused, mängu lugemine ja loomulikult – kas on märgata, et ta üldse tahab ise saada korvpalluriks. Kui Te tugevalt tunnete, et Teil on soovitada rohkem kui 3-4 mängijat, siis andke ka neist kindlasti teada samade põhjendustega.

 

Talendilaagris osalejate registreerimine kestab reedeni, 21. detsembrini noortekoondiste juhi Raido Ringmetsa e-maili aadressil: raido@basket.ee

 

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 27. september
Peeter Ainsam (76)
Jevgeni Ignatjev (55)
Tarvo Kruup (43)
Freddy Talts (32)
Tatjana Tretjakova (38)
Homme, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers