Margo Tali. Foto: Anna Romanenko

JUBA TÄNA! Jõhvi Spordihallis algab Saku II liiga finaalturniir! (live @Delfi TV)

08.04.2019

Eesti tugevuselt kolmandas ehk Saku II liigas selgus möödunud neljapäeval viimane poolfinalist, kui Keila Korvpallikool nahutas kodusaalis Reinar Halliku KK-d tulemusega 100:69. Liiga finaalturniir peetakse käesoleva nädala reedel ja laupäeval Jõhvi Spordikeskuses. Poolfinaalides lähevad vastamisi Kadrina Karud ja Rae Koss/Hansaviimistlus ning Keila ja KK HITO/BC Karjamaa.

Kadrina Karud vs Rae Koss/Hansaviimistlus

Andres Sõbra juhendatav Kadrina teenis põhiturniiril 13 võitu ja ühe kaotuse ning võitis A-alagrupi. Ainus allajäämine tuli aga just Rae Kossule (69:71), kes lõpetas põhiturniiri 11 võidu ja 3 kaotusega Kadrina ning Keila järel kolmandal positsioonil.

Veerandfinaalseeriad lõppesid mõlema meeskonna jaoks kahe mänguga – Kadrina seljatas Terminal Oili (132:55 ja 99:74) ning Rae Koss oli parem Võrumaast (69:65 ja 71:69).

Kohtumine Jõhvi Spordikeskuses algab reedel kell 18:00.

KK HITO/BC Karjamaa vs Keila Korvpallikool

Finaalturniiri võõrustaja KK HITO/BC Karjamaa näitas B-alagrupis selget ülemvõimu – põhiturniiril koguti 13 võitu ja üks kaotus (hooaja teises kohtumises jäädi 74:92 alla TÜ/Kuremaa võistkonnale, toim.) Veerandfinaalis sai HITO mängudega 2-1 (88:73, 60:83, 80:69) jagu KK Viimsi/Kesklinna KK võistkonnast.

Keila Korvpallikool kogus A-alagrupis 11 võitu ja kolm kaotust ning lõpetas põhiturniiri Kadrina järel teisel kohal. Palju kõneainet tekitanud veerandfinaalseerias mindi vastamisi Reinar Halliku Korvpallikooliga, kes alistati mängudega 2-1 (82:78, 69:91, 100:69). Poolfinaalmängust jääb eemale Keila tagamängija Margus Pahv, kes sai teises veerandfinaalkohtumises vastase tõukamise eest kahemängulise keelu. Samuti jääb vigastuse tõttu eemale Kristen Kasemets. Pärast vigastuspausi naaseb Keila ridades platsile aastatel 2012-2014 Eesti meistriliigas just HITO eest mänginud Georg Tambre.

Pall pannakse teises poolfinaalis mängu kell 20:15.

Pronksimäng peetakse laupäeval algusega kell 12:30 ning Saku II liiga finaalmängus pannakse pall mängu kell 15:15.

Kõiki mänge näeb otseülekandes Delfi TV vahendusel!