OlyBet liiga
Meeste amatöörliigad

Kadrina Karud. Foto: Siim Semiskar.

Kadrina Karud alistas Fosteri ja Ehte vedamisel teistkordselt Terminal Oili ja kindlustas koha poolfinaalis

28.03.2019

Saku II liiga veerandfinaalseeria korduskohtumises alistas Kadrina Karude meeskond võõral väljakul Terminal Oili 99:77 ning liikus sellega Final Fouri.

Kui esimeses kohtumises sõitis Andres Sõbra juhendatav Kadrina Terminal Oilist lihtsalt üle (132:55), siis kolmapäevane mäng nii lihtsalt ei kulgenud. Esimese veerandi järel olid läänevirulased ees vaid kolme punktiga, 18:15. Otsustav pööre toodi mängu teisel ja kolmandal mänguperioodil, millega Kadrina kasvatas eduseisu enam kui 20-punktiliseks. Otsustavale veerandile mindi vastu Karude 72:51 vedamisel. Kohtumise viimane neljandik üllatusi ei toonud ja Kadrina kindlustas kahe võiduga koha poolfinaalis.

Kadrina mängu vedasid taaskord Gregory Clay Foster, kelle arvele kanti 28 punkti, 11 söötu ning 5 vaheltlõiget, ja Allan Ehte, kes kogus 25 punkti, 8 lauapalli, 3 söötu ja 6 vaheltlõiget. Lauri Metsa arvele jäi 19 silma ja 5 lauapalli. Terminali poolt vastas 7 kaugviset tabanud Jörgen Õigus 29 punkti ja 5 resultatiivse sööduga.

Kadrinal tuleb poolfinaalis vastamisi tuleb minna paari Võrumaa - Rae Koss/Hansaviimistlus võitjaga. Rae Koss juhib hetkel seeriat 1-0. Järgmine mäng täna kell 19:00 Jüri Spordihoones.

Saku II liiga Final Four turniir toimub 13. ja 14. aprillil. Asukoht selgub järgmisel nädalal.