OlyBet liiga
Meeste amatöörliigad

Margo Tali.

Saku II liiga: lauavõitlust domineerinud KK HITO võitis Viimsi vastu esimese veerandfinaalkohtumise

25.03.2019

Saku II liigas mängiti pühapäeval esimene veerandfinaalkohtumine ära ka KK HITO/BC Karjamaa ja KK Viimsi/Kesklinna KK vahel, kui kodusaalis mänginud idavirulased võitsid 88:73.

Esimese veerandi 10 punktiga võitnud HITO eduseis ei püsinud kaua, sest neli minutit enne pikale pausile siirdumist jõudis Viimsi viigini (34:34). Seejärel tegi HITO aga 12:0 vahespurdi ja riietusruumidesse mindi väljakuperemeeste 46:34 juhtimisel.

Teisel poolajal kontrollis mängu taaskord kodumeeskond, kes ei lubanud Viimsit lähemale kui 12 punkti kaugusele. Suur vahe oli lauavõitluses, mille HITO võitis 58:34.

Võitjate parimaks kerkis 25 punkti ja 11 laupalliga Veiko Simm. Jarko Kool lisas 15 ja Karel Laanemets 13 silma. Edvard Trumm võttis lisas kuuele kogutud punktile lauast maha suisa 16 palli. Viimsi parim oli Kevin Sünd 22 punktiga.

Järgmise kohtumise peavad meeskonnad 30. märtsil Viimsis. Veerandfinaalid mängitakse kahe võiduni.