Marie Anette Sepp. Foto: Siim Semiskar.

G4S Noorteliiga oli kodusaalis üle BK Jelgavast

11.03.2019

Eesti-Läti-Leedu ühisliiga teises divisjonis teenis pühapäeval võidulisa G4S Noorteliiga naiskond, kes oli kodusaalis üle BK Jelgavast numbritega 78:53. Päev varem alistati Daugavpilsi Ülikooli tulemusega 79:65

Eestlannad panid paremuse maksma juba esimesel veerandil, kui võitsid selle 21:11. Teine mänguperiood kuulus G4S-ile 17:12, kolmas 25:17 ja otsustav veerand 15:13.

Võitjate parimad olid Marie Anette Sepp 19 punkti, 4 lauapalli, 4 söödu ja 3 vaheltlõikega, Janne Pulk 16 silma ja Tatjana Drozdova 10 punktiga. Jelgava parimad olid võrdselt 11 punktiga Alise Karlsone ja Marta Milta.

G4S Noorteliigal on kirjas 11 võitu ja 12 kaotust, millega platseerutakse kuuendal koha. Mängida on neil jäänud veel neli kohtumist.Juba homme minnakse kodusaalis vastamisi Riia TTT juunioride naiskonnaga.

Audentese Spordiklubi (13-9) mängis samuti koduplatsil, kuid pidi tunnistama Daugavpilsi Ülikooli (17-8) 78:55 (22:11, 14:22, 24:14, 18:8) paremust.

Eestlannadest kogus Greeta Üprus edukaimana 17 punkti, 7 lauapalli ja 3 söötu, Janett Perv tegi 12 silma ja 10 lauapalliga kaksikduubli, võttes ka 4 palli vahelt. Jane Svilbergi kontole kogunes 8 punkti ja 6 lauapalli.

Läti klubi parimad olid Santa Kotele 18, Olga Lakomko-Ulpe 15 ja Liga Ligita Golovko 14 punktiga.