Rae Koss/Hansaviimistlus

Rae Koss/Hansaviimistlus purustas BC Kalev II meeskonna ja kindlustas alagrupi kolmandat kohta

01.03.2019

Põhiturniirile lõpule lähenevas Saku II liigas teenis A-alagrupis hooaja kümnenda võidu Rae Koss/Hansaviimistlus, kes alistas koduväljakul BC Kalev/Cramo duubli 113:44.

Jõuvahekorrad olid selged juba pärast esimest veerandaega, mille Rae Koss võitis 25:10. Poolajaks oli vahe kärisenud juba 28-punktiliseks, 53:25. Ka teine poolaeg kulges sarnases taktis ja Siim Raudla hoolealused teenisid võimsa võidu.

Võitjate parimad olid võrdselt 21 punktiga Madis Šumanov ja Ragnar Veismann. Erast Männik lisas 14 ja Brett Nõmm 13 silma. Kaotajatele tõid 7 punkti Gregor Otsa ja Fred Arro.

Rae Koss/Hansaviimistlus liigub kindlalt play-off kursil ja hoiab 10 võidu ja kolme kaotusega A-alagrupi kolmandat kohta. Neil on mängida jäänud veel üks kohtumine tabeli viimase, Spordiklubi Haapsaluga.

BC Kalev/Cramo duubelmeeskond paikneb kahe võidu ja 11 kaotusega tabelis seitsmendal kohal.