Saku II liiga: Terminal Oil oli kindlalt üle Valgamaa kutseõppekeskusest, selgunud on veerandfinalistid!

28.02.2019

Saku II liigas teenis kolmapäeva õhtul võidulisa Terminal Oili võistkond, kes alistas kodusaalis Valgamaa kutseõppekeskuse numbritega 88:50.

Terminal Oil haaras ohjad kohe kohtumise alguses ja võitis avaveerandi 30:13. Poolajaks kasvatasid nad vahe juba 28-punktiliseks, 54:26. Teisel poolajal jäid jõuvahekorrad sisuliselt samaks ja Terminal teenis tabelisse hooaja üheksanda võidu.

Võitjate resultatiivsemad olid Juss Jürisaar 25, Raido Raudsepp 23 ja Tanel Zupsman 15 silmaga. Sel hooajal ainult kaotusi tunnistanud (13) Valgamaa kutseõppekeskuse parim oli Artjom Rogovoi 15 punkti ja 19 lauapalliga.

B-alagrupis on veerandfinaalidesse pääsejad nüüdseks selged: KK HITO/BC Karjamaa, Võrumaa, Terminal Oil ja Reinar Halliku KK/Expertline. Esimesel kolmel on jäänud veel pidada üks kohtumine, Reinar Halliku klubil on põhiturniiri mängud mängitud.

A-alagrupis on samuti veerandfinalistid paigas: Kadrina Karud, Keila Korvpallikool, Rae Koss/Hansaviimistlus ja KK Viimsi/Kesklinna KK. Karudel ja Viimsil on põhiturniiril jäänud pidada üks mäng, Keilal ja Rae Kossul kaks kohtumist.

Veerandfinaalides mängitakse kahe võiduni.