Martin Jurtom.

Kõrgliigasse ihkav KA Tallinna Kalev/TLÜ teenis Tamsalu vastu kindla võidu

28.02.2019

Saku I liigas, kus enamikel meeskondadel on põhiturniiril jäänud pidada veel ainult neli kohtumist, on läinud seisud eriti põnevaks. Kolme uue täiendusega KA Tallinna Kalev/TLÜ näitas kolmapäeva õhtul oma võimu, kui alistas Tamsalu Los Toros/TALTECHI 91:62.

Kohtumise foon panid paika juba esimese veerandiga, mille kalevlased võitsid 31:14. Kuigi järgmised kaks veerandit mängiti võrdne võrdsega, siis Tamsalu mehed võidule eriti mõelda ei saanud. Viimane neljandik taaskord Kalevile 21:11, mille kirjutati turniiritabelisse 4 kaotuse kõrvale 14. võit.

Suurimateks skoorijateks tõusid Kalevi uusimad täiendused Devonte Devon Brown, Arminas Kelmenis ja Martin Jurtom, kes kogusid vastavalt 21, 20 ja 14 punkti. Kiur Akenpärg lisas 10 silma. Tamsalu resultatiivseim oli 13 punktiga Reni Alvin Kuimet.

Saku I liiga turniiritabelis on jätkuvalt esikohal RSK Tarvas (17-1), kellele järgnevad KA Tallinna Kalev/TLÜ (14-4) ja Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid (12-6). Tamsalu (11-7) paikneb neljandal kohal.

Järgmine kohtumine peetakse reedel, 1.märtsil kui BC Kalev/Cramo duubelmeeskond (6-11) võõrustab G4S Noorteliigat (9-8).