Heikko Rannula & Silver Leppik

KK Pärnu alistas sel hooajal esmakordselt TTÜ KK

25.03.2015

Kolmapäeval kohtusid Alexela Korvpalli Meistriliiga raames Korvpalliklubi Pärnu ning TTÜ KK. Esimest korda sel hooajal said pärnakad jagu TTÜ-st tulemusega 73:64.

Esimest veerandaega alustas paremini TTÜ, kes sai Mooses Kaja ja Kristjan Makke korvidest kiire algedu. Ei läinud kaua kuni ka Pärnu sai oma alguse kohmetusest lahti ning seis muutus juba nende kasuks. Veerandaja lõppedes oli taas peal aga külalismeeskond 16:14. Teisel kümnendil näitas kindlamat minekut TTÜ, kes mängis kindlamalt, hoides liidripositsiooni enda valduses. Pärnakatel ei jäänud muud üle kui leppida tagaajaja rolli ning poolajakaotusega 29:36.

Ka teise poolaja algus ei toonud pärnakate mängu uut tuult. TTÜ seevastu kasvatas esimest korda kohtumise jooksul oma eduseisu kahekohalise arvu punktideni. Siiski ei andnud Pärnu meeskond alla, vaid võideldi edasi ning enne otsustavat kümmet minutit oli TTÜ eduseis kahanenud 5-punktiliseks 53:48. Viimasel veerandil TTÜ mäng lagunes, Pärnu aga muutus iga minutiga aktiivsemaks, haarates üle pika aja juhtohjad taas enda kätte. Kohtumise lõppedes oli pärnakate edu juba 9-punktiline ning nende võidunumbrid tablool 73:64.

Üleplatsimees oli pärnakate poolelt Sandis Silavs 24 punktiga. Silver Leppik lisas 17, Janis Vahter 13 ning Renato Lindmets 10 punkti. TTÜ poolelt tõid Kiur Akenpärg ja Jaan Puidet 14, Kristjan Makke 12 ning Toomas Raadik 11 punkti.