ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Uudised

Audentese Sprordiklubi võistkond

Reedest pühapäevani U14 EYBL-i etapp Audenteses

27.03.2015

Reedest pühapäevani toimub Tallinnas Audentese Spordikeskuses kuni 14-aastaste poiste Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) etapp.

27.-29. märtsini Tallinnas toimuval etapil osaleb 8 võistkonda neljast riigist: Audentese Spordiklubi, Tartu Rock (mõl Eesti), BC MuKi, HNMKY (mõl. Soome), BC Orbita, SDJSOR Nr.1, BS Ridzene (kõik Venemaa) ja BS Ridzene (Läti).

Enne viimast kolmandat etappi jagab Audentese SK 1.-3. kohta BS Trinta ja BC Perkunasega, kõigil kolmel meeskonnal on 10 mängust  9 võitu. U14 vanuses osaleb kokku 32 meeskonda, mõlema 16-liikmelise grupi 2 paremat meeskonda pääsevad Superfinaali, lisaks korraldaja ning 1 parim kolmanda koha meeskond.

Erik Mäe juhendatav Audentese Spordiklubi võistkond mängib reedel kaks mängu, kell 13:30 BS Ridzenega ja 19:30 SDJSOR Nr.1. Laupäeval on vastasteks kell 13:30 HNMKY ja 19:30 BS Orbita.  Turniiri viimasel päeval on vastaseks kell 13:30 BS Trinta.

Audentese SK võistkonda kuuluvad: Karl Uljas Mölder, Rogem Ollino, Mihkel Kersalu, Daniel Krevald, Kristjan Martin Malva, Ran Andre Pehka, Oliver Gren Vainola, Kristjan Hendrik Tuus, Vahur Põldsam, Leemet Loik, Andreas Saarep, Kaspar Kitsing, Talis Hillar Aulik, Kaspar Lootus, Olari Arthur Tiit, Hugo Heimar Vaarend.
 

vaata lisainfot EYBL-i kodulehelt: www.eybl.lv

 

Ajakava:
Reede, 27.03              
9:00     BS Orbita-HNMKY
10:30   BS Trinta-BC MuKi
12:00   Tartu Rock-SDJSOR Nr.1
13:30   Audentese Spordiklubi-BS Ridzene
15:00   HNMKY-BS Trinta
16:30   BC MuKi-BS Orbita
18:00   BS Ridzene-Tartu Rock
19:30   SDJSOR Nr.1-Audentese Spordiklubi                      

Laupäev, 28.03                     
9:00     BS Trinta-BS Ridzene
10:30   BC MuKi-Tartu Rock
12:00   SDJSOR Nr.1-BS Orbita
13:30   Audentese Spordiklubi-HNMKY
15:00   Tartu Rock-BS Trinta
16:30   BS Ridzene-BC MuKi
18:00   HNMKY-SDJSOR Nr.1
19:30   BS Orbita-Audentese Spordiklubi                 

Pühapäev, 29.03                   
9:00     BC MuKi-SDJSOR Nr.1
10:30   Tartu Rock-BS Orbita
12:00   BS Ridzene-HNMKY
13:30   Audentese Spordiklubi-BS Trinta
Lõputseremoonia             

      

Turniiri toetavad: KSA Silmakeskuse OÜ, Audentese Spordiklubi, Hasartmängumaksu Nõukogu, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Eesti Kultuurkapital, Värska vesi, Hotell Dzingel, Gefi OÜ, AS Irest Ehitus, Laadur OÜ, Abeloore OÜ, Rae vald, Tallink, AND1 ja tublid lapsevanemad.

 

Tule ela omadele kaasa!

Sünnipäevad
Täna, 24. oktoober
Kristel Plangi (34)
Heiki Riives (38)
Vaiko Riives (38)
Andry Sinivee (31)
Homme, 25. oktoober
Marko Parkonen (39)
Hugo Toom (17)
Sulge

Ülekanded