Raido Raudsepp. Foto: basket.ee

17 kaugviset tabanud Terminal Oil ei andnud BC Narvale mingit võimalust

22.01.2019

Saku II liigas teenis hooaja viienda võidu Terminal Oil, kes alistas koduväljakul 107:65 BC Narva meeskonna.

Kodumeeskond tabas viskeid väljakult hirmuäratavalt hästi - kaheseid 22/39 (56,4%) ja kolmeseid 17/33 (51,5%). Poolajaks skoorisid tartlased 58 punkti ning haarasid 22-punktilise eduseisu (58:37). Teisel poolajal jõujooned ei muutunud ja kaheksa mehega mänginud BC Narva pidi vastu võtma hooaja seitsmenda kaotuse.

Võitjate parimana skooris Raido Raudsepp (pildil) 26 punkti ning jagas 6 resultatiivset söötu. Erki Saks lisas 21 ja Jörgen Õigus 15 silma. Narva eest tõi Dmitri Nazarov 25 punkti ja Sergei Senedjak lisas kaksikduubli 18 punkti ja 12 lauapalliga.

Terminal Oil hoiab B-alagrupis viie võidu ja kahe kaotusega teist positsiooni, Narva paikneb kolme võidu ja seitsme kaotusega kuuendal kohal.

Teisipäeval kohtub BC Kalev II (1-7) TTÜ Korvpallikooliga (1-3). Mäng peetakse Kristiine spordimajas algusega kell 19:15.