OlyBet liiga
Meeste amatöörliigad

Võimas võit - Tallinna Ülikool alistas tugeva Leedu naiskonna

22.01.2019

Tallinna Ülikool alistas pingelise lõpuga Leedu hõbeda naiskonna Vilniuse Kibirkštise 75:73.

Avaveerand kuulus kindlalt tallinlannadele 14:11. Poolajale mindi 28:26 eduseisus. Kolmandal veerandajal said leedulannad oma
mängu käima ning nii mindi viimasele neljandikule 51:55 Kibirkštise juhtimisel. Viimasel mänguperioodil oli kõik lahtine, kuid lõpuks lisasid
tallinlannad 2 minutit enne mängu lõppu teise käigu juurde ning 68:68 viigiseis keerati tänu Annika Kösteri vabavisetele 75:73 võiduks.

Tallinna Ülikooli resultatiivseim oligi Köster 20 punkti, 10 lauapalli ja 4 sööduga. Birgit Piibur lisas 15 punkti ja 13 söötu! Kibirkštise parim oli Morgan Pullins 16 punkti ja 9 lauapalliga.

Kibirkštise püsib liigatabelis 5 võidu ja 3 kaotusega 3.kohal. Tallinna Ülikool tõusis 4 võidu ja 4 kaotusega viiendale positsioonile.

Järgmine kodumäng on Tallinna Ülikoolil 2.veebruaril, kui võõrustatakse Läti naiste korvpalli lipulaeva Riia TTT naiskonda.