Meeste amatöörliigad

Anna Gret Asi, Foto: Siim Semiskar

Tartu Ülikooli naiskond alistas võõrsil Liepaja, TLÜ jäi alla Kaunosele

20.01.2019

Tartu Ülikool/Kalevi korvpallinaiskond alistas Eesti-Läti-Leedu Ühisliigas Liepaja /LSSS naiskonna napilt 87:85

Tasavägise esimese poolajaga mängus sai otsustavaks viimane veerandaeg, millele Tartu läks vastu 10-punktilises kaotusseisus (59:69). Kaire Asi juhendatav Tartu suutis aga raskest seisust välja tulla ning lõpuminutite heitluses võtta kahepunktilise võidu.

Tartu parimad olid Anna Gret Asi 21 punkti, Sandra Reinvald 20 silma ja 11 lauapalli, Kadri Uiga 17 ja Eleriin Vaino 16 punktiga. Liepaja poolelt vastas Katrina Trankale 22 punktiga.

Tartu Ülikool/Kalev paikneb 8 võidu ja 7 kaotusega rahvusvahelise grupi neljandal positsioonil. Järgmine mäng peetakse juba täna Riia/TTT kadettidega.

Tallinna Ülikoolil lõppes ilus seeria, kui tallinlannad pidid esmakordselt selle hooaja jooksul koduväljakul kaotuse kidedust tundma. Nimelt jäädi alla Kaunos Aistesi naiskonnale tulemusega 63:71. Naiskonna parim oli Maaja Bratka 16 punkti ja 6. lauapalliga. Tallinna Ülikool asub ellitgrupi turniiritabelis 3 võidu ja 4 kaotusega seitsmendal positsioonil.