Meeste amatöörliigad

Ülar Sala. Foto: Ain Liiva.

Reinar Halliku KK võitis Saku II liigas napilt BC Narva

17.01.2019

Saku II liiga B-alagrupi kohtumises alistas Reinar Halliku KK kolmapäeva õhtul BC Narva tulemusega 78:74

Poolajaks 37:42 kaotusseisu jäänud Halliku meeskond suutsis kolmanda veerandi võita 24:18 ning haaras otsustava neljandiku eel minimaalse eduseisu. Viimasel veerandil väga võrdset mängu näidanud idavirulaste vastasseisust tuli lõpuks võitjana välja RHKK.

Ülar Sala tõi võitjate parimana 18 punkti, Artur Saariste lisas 17, Andrus Lehismets 15 ja Jaanus Pärnpuu 14 silma. Sergei Senedjak tõi Narva kasuks 18 punkti.

Reinar Halliku nimeline meeskond asub B-alagrupis 7 võidu ja kolme kaotusega kolmandal kohal. Narval on kirjas 3 võitu ja 6 kaotust, millega hoitakse kuuendat kohta.

Saku II liigas jätkuvad mängud juba täna õhtul, kui Keila Korvpallikool võõrustab kell 20:30 algavas mängus Orissaare Träxi. Kohtumine peetakse Keila Tervisekeskuses.