Läks nau läks: 1182 ja TLÜ homme pronksilahingus vastamisi

1182 ja TLÜ kohtuvad ühisliiga pronksilahingus

21.03.2015

Pole halba ilma heata. Mõlemad Eesti naiskonnad kaotasid täna Eesti-Läti Ühisliiga poolfinaalkohtumises selgelt vastasele. Teises mängus tunnistas TLÜ Riia TTT paremust 49:74.

See tähendab, et Tallinna Ülikool ja 1182 Tallinn kohtuvad homme (so pühapäeval) omavahel, et selgitada ühisliiga pronksinaiskond.

Kahe Eesti tippklubi tänavune seis (koos karikafinaaliga) on kolm-üks 1182 kasuks. Ühisliiga kahe mängupäeva järel on raske järeldusi teha, kummal võiks olla homseks eelis. See, nagu ütles Annika Köster eelmises loos, tuleb ilmselt "üks ütlemata aeglane mäng..."

TTT-TLÜ mängust

Tallinna Ülikool alustas väga hästi ega lasknud TTT-l ennast mugavalt tunda. Esimesest veerandist jäi mängida 4 minutit kui TLÜ oli ees 6:5. Oleks siis saalis elekter ära läinud, saaks me sellest veel pikalt rääkida....

Mänguseis arenes aga omasoodu: 21:15 Cesise edust sai 36:21, ja 53:21. Mis tähendas, et ka selle mängupaariga saab otsad kokku tõmmata.

Võistkondlikult: TTT võitis laua 47-41, korvisöödud 11-10, pallikaotused 17-19. Kahepunktivisked 42 vs 23 % (!), kolmesed 30 vs 36 %, vv 69 vs 83 %.

Individuaalselt: Ruta Veidere tõi TTT kasuks 17+10lp, Ieva Krastina 17 p; kaotajate poolel Oksana Miil 12+5+3, Kerttu Jallai 10+6lp ja Rachel Jones 9+5+3.

*       *       *

Laura Audere, kes oli nii eile kui täna üks TLÜ vapramaid, jõudis enne venitusharjutusi Basket.ee-le mõned kommentaarid jagada.

Alustasite hästi. Seejärel läks rong ära. Miks?

Me jooksime algul ja hästi jooksime. Aga tempo hakkas käima ülejõu, sest TTT jookseb palju intensiivsemalt ja koguaeg. Neil on seda rotatsiooni, mis tempot hoiab.

Millega sa täna oma naiskonna puhul rahul ei ole?

Me püüdsime, igati püüdsime. Seetõttu ei saa öelda, et ei oleks rahul. Ega nii tugevate vastastega pole lihtne. Lauavõitlus, kaitselaud, see kõik rääkis meie kahjuks....Kiiremad oleksime pidanud olema.

Homme on ees mäng 1182-ga. Kuidas ette valmistute selleks?

Kõike ma ju ei saa ja ei hakka rääkima, eksole (naeratab). Plaanid on olemas. Mulle tundub, et meie suudame rohkem joosta kui nemad. Kui nad tempot hoida ei suuda, nad kaotavad.