Rae Koss/Hansaviimistlus. Foto: Henri Ausmaa.

Rae Koss/Hansaviimistlus murdis seni võitmatuna püsinud Kadrina Karude meeskonna

15.01.2019

Saku II liigas teenis kaheksa võidu kõrvale hooaja esimese kaotuse Kadrina Karude meeskond, kes jäi võõrsil napilt 69:71 alla Rae Koss/Hansaviimistlusele.

Avaveerandi 21:18 võitnud kodumeeskond kasvatas poolajaks vahe juba 11-punktiliseks, 39:28. Teisel poolajal hakkasid Karud aga vaikselt mängu tagasi hiilima. Kolmas periood Andres Sõbra juhitud Kadrinale 19:17 ja otustava veerandi eel oli seis 56:47 Rae Kossu kasuks. Poolteist minutit enne mängu lõppu tulid külalised juba nelja punkti kaugusele ja 20 sekundit enne sireeni oli vahe minimaalne (70:69). Robert Lilleõis läks teisel pool vabaviskejoonele ning tabas sealt kahest ühe. Karudel jäi veel viimane võimalus, kuid 32 punktiga üleplatsimeheks tõusnud Allan Ehte eksis viskel ja Karudel tuli teha esimene rist kaotuste lahtrisse.

Marek Einama tõusis 24 punkti ja 5 lauapalliga võitjate resultatiivseimaks, Andres Andrei lisas kaksikduubli 16 punkti ja 11 lauapalliga. Karude poolelt tegid peamiselt skoori kaks meest: eelmainitud Ehte kõrval skooris 16 punkti ja korjas 11 lauapalli Uku Kams.

Kadrina jätkab 8 võidu ja ühe kaotusega A-alagrupi esikohal, Rae Koss jagab 6 võidu ja 2 kaotusega tabeli teist-kolmandat kohta koos Keila Korvpallikooliga.