Meeste amatöörliigad

Janne Pulk. Foto Siim Semiskar

G4S Noorteliiga esindusnaiskond jäi ühisliigas napilt alla Daugavpilsile

11.01.2019

Naiste Eesti-Läti-Leedu Ühisliiga madalamas divisjonis teenis G4S Noorteliiga hooaja kaheksanda kaotuse, kui jäi võõral väljakul alla Daugavpilsi Ülikoolile numbritega 47:52

Avaveerandi järel 9:16 kaotusseisu jäänud G4S Noorteliiga naised võitsid järgmise mänguperioodi 19:9 ning haarasid poolajaks 28:25 eduseisu. Tasavägise kolmanda veerandi järel oli eestlannade eduseis kahanenud minimaalseks, 39:38. Otsustaval neljandikul näitas paremat minekut kodunaiskond Daugavpils, kes võitis otsustava perioodi 14:8.

13 punkti ja 6 lauapalliga tõusis G4S Noorteliiga parimaks Eesti koondislane Janne Pulk. Johanna Eliise Teder lisas 8 ning Tatjana Drozdova 7 silma. Võitjate poolelt kerkis resultatiivseimaks Inga Voronko 19 punktiga.

G4S Noorteliiga naiskond paikneb kolme võidu ja 8 kaotusega hetkel rahvusvahelise grupi kaheksandal positsioonil. Järgmine kohtumine Ühisliigas on neil 23. veebruaril BK Salduse vastu.