Kiur Akenpärg

TTÜ KK alistas kodusaalis kindlalt TLÜ/Kalevi

20.03.2015

Reedeses ainsas Alexela Korvpalli Meistriliiga kohtumises kohtusid omavahel kaks Tallinna klubi TTÜ KK ning TLÜ/Kalev. TTÜ võttis kodusaalis kindla võidu Kalle Klandorfi juhendatava meeskonna üle 78:50.

Esimest veerandaega alustas paremini TTÜ, kes sai kiirelt 8-punktilise edu. Selline vahe püsid kindlalt ka ülejäänud veerandi jooksul, mille järel juhtis kodumeeskond 22:14. Teisest veerandaega alustas TTÜ veelgi paremini, tehes 15:1 vahespurdi ja lastes TLÜ/Kalevil visata 7 ja poole minuti jooksul vaid punkti. Seejärel viskas Kalev omakorda 7 vastuseta punkti, vähendades poolajaks oma kaotusseisu. Pausile mindi siiski TTÜ vedamisel 40:22 .

Teisel poolajal hoidis TTÜ jätkuvalt initsiatiivi enda valduses. TLÜ/Kalev küll proovis mitmel korral oma kaotusseisu vähendada, kuid igale nendele liigutusele oli kodumeeskonnal vastus. Kolmas veerandaeg lõppes TTÜ vedamisel 60:33. Viimased kümme minutit oli vaid vormistamise küsimus. TLÜ/Kalev enam TTÜ-le ohtlikuks ei saanud ning kodumeeskond võttis kindla 78:50 võidu.

TTÜ poolelt tõid Kiur Akenpärg 15, Mooses Kaja ja Andrew Arnold 13 ning Joonas Järvelainen 12 punkti. TLÜ/Kalevi poolelt jõudis ainsana kahekohalise arvu punktideni Thomas Droney, kes viskas 11 punkti.