Tallinna Ülikool jäi Ühisliiga liidrile suurelt alla

16.12.2018

Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond pidi Eesti-Läti-Leedu Ühisliiga eliitgrupis vastu võtma teise kaotuse, kui võõral väljakul jäädi alla tugevale Riia TTT-le numbritega 100:49

Esimese veerandi järel juba 12-punktilisse kaotusseisu jäänud TLÜ kaotas teise perioodi 29:6 ja sellega oli sisuliselt ka rong läinud. Kõrgest klassist Riia naiskond kontrollis ka mängu teist poolt ning võttis ühisliiga neljanda võidu. Olgu mainitud, et Tallinna naiskond mängis Kati Rausbergi ja Mariann Adelbertita.

Tervelt seitse Riia mängijat jõudis kahekohalise punktisummani, neist parimatena kogusid Karlīne Pilābere 17 ja Dita Rozenberga 15 silma. 13 punkti ja 13 lauapalliga oli Eesti esinaiskonna parim taaskord Annika Köster. Birgit Piibur panustas 11 silma ja 5 söötu.

Tallinna Ülikooli järgmine kohtumine ühisliigas on 22.detsembril leedulannade Vilkmerge vastu.