ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Uudised

Homsed tegijad said oma telesaate

08.12.2018

Eesti Korvpalliliit alustas koos Delfi ja Tallinna Televisiooniga saatesarja “Homsed tegijad” tootmist. 10-osalise sarja eesmärk on tuua enam esile Eestis mängivaid noori korvpallureid ning tuua tähelepanu ka nendega head tööd tegevatele klubidele.

Saated pikkusega 6-8 minutit saavad olema nähtavad Delfi ja TTV ülekannete poolajapauside ajal, samuti järelvaadatavad Delfi TV-s. Sotsiaalmeedias leiab saated kindlasti Eesti Korvpalliliidu, G4Si Noorteliiga, G4Si, Nike’i esinduskaupluste ja esindatud klubide kanalitelt.

 

„Mul on väga hea meel, et mitu aastat tehtud töö on lõpuks vilja kandmas ning saade eetrisse läheb,“ sõnas uue sarja kohta Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi. „Siinkohal on kindlasti väga oluline tänada meie partnereid, Delfit, TTV-d, G4S-i ja Nike’i nende toe eest projekti elluviimisel. On väga positiivne, et noorteliigad ja noormängijad saavad uue väljundi ning nende tegemised jõuavad ka suurema avalikkuse ette.“

 

Formaat ongi saatel olemuselt lihtne – räägitakse Eesti klubide noortetööst, selle ambitsioonidest ning juttu tehakse ka noorte endiga. Iga saate lõpus toimub võistus U14 vanuseklassi noortele, kellest parimale on välja pandud on eriti magus auhind G4S Eesti ja Nike Esinduskauplused poolt. Milline võistlus täpselt on ja kes sel korral osaleb – vaadake saatest juba ise!

 

Esimest episoodi on võimalik näha Pärnu Sadam vs AVIS UTILITAS Rapla mängu poolajal 8. detsembril nii Delfist kui ka Tallinna TV’st.
 

Vaata ka saate eelvaadet!

 

 

 

 

Sünnipäevad
Täna, 16. september
Krista Igumenova (64)
Andri Jõgi (35)
Viktoria Kisseljova (17)
Mart Missik (51)
Harri Samarüütel (34)
Tõnu Soodla (49)
Kaiti Vassiljeva (32)
Homme, 17. september
Reet Rausberg (55)
Toomas Tauk (49)
Sulge

Ülekanded