ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Uudised

Eesti Korvpalliliidu „100 kooli“ projekt alustas!

23.11.2018

Eesti Korvpalliliidu projekt „100 kooli“ algas sellest nädalast kui viie päeva jooksul külastati Türi Põhikooli, Rapla Kesklinna Kooli, Parksepa Keskkooli, Puiga Põhikooli, Jõgeva Põhikooli ja Toila Gümnaasiumit.

Projekti koordinaator Jalmar Joosep Saar võtab avanädala kokku: „Mulle pakub kõige rohkem rõõmu ja rahulolu see, kui lapsed on õnnelikud ja tulevad ütlevad pärast treeningut, et neil oli väga lõbus. Päeva lõpuks ongi ju see kõige olulisem, et laps läheb järgmisesse tundi või koju laia naeratusega.“

 

Projekti eesmärgiks on üle Eesti külastada erinevaid koole, kus viiakse läbi näidistunnid ning kutsutakse algklasside õpilasi korvpalli mängima. Näidistunnid on mõeldud 1.-4. klassi õpilastele, mille raames viiakse läbi erinevaid korvpalliharjutusi ja mänge. Kohale on kutsutud OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga, Saku I liiga ning Naiste meistriliiga mängijaid, kes näitavad harjutusi ette ning korraldavad lastele lõbusaid viskevõistluseid. Projekti raames kaasatakse kohalikke korvpallitreenereid ja külastatava kooli kehalise kasvatuse õpetajaid.

 

Iga projektis osalev kool saab korvpallivarustust (särgid, pallid, torbikud, kiirusredeli) ning lastele jagatakse informatsiooni läheduses asuvate korvpallitrennide kohta.

 

„100 kooli“ projekt alustas 19. novembril ning koole külastatakse kogu õppeaasta vältel kuni maikuu lõpuni. Sel õppeaastal külastatakse 50 ning järgmisel 50 kooli üle Eesti.

 

TULE TRENNI!

Sünnipäevad
Täna, 23. mai
Kris Killing (28)
Tarmo Paju (40)
Stanislav Shmeljov (40)
Ivar Vendelin (44)
Homme, 24. mai
Liisa Juul (32)
Rait-Riivo Laane (26)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U14 finaalturniir 2019