Fredi Parker. Foto: erakogu.

Parker ja Kulberg kombineerisid 48 punkti ning viisid Võrumaa Reinar Halliku KK vastu võidule

08.11.2018

Saku II liigas alistas Võrumaa meeskond kodusaalis Reinar Halliku KK/Expertline`i 93:68

Võrumaa mehed polnud mängu algusest peale skoori tegemisega kitsid ning ladusid esimese 10-minutilise perioodi järel 31 punkti vastaste 12 vastu. Teisel veerandil viskehoog mõnevõrra rauges, kuid poolajapausile mindi turvalises 57:29 eduseisus. Kolmandal veerandal elavnes ka idavirulaste mäng ja 11:0 spurt tõi nad korraks veel 19 punkti kaugusele. Võrulased kogusid end kiiresti ja võtsid lõpuks kindla võidu.

Fredi Parker ja Martin Kulberg kombineerisid kahe peale tervelt 48 punkti, vastavalt 26 ja 22 silmaga. Esimese kontosse kanti ka 12 lauapalli. Andre Treial toetas omasid 15 punktiga. RHKK parimaks tõusis taaskord Markus Laanemets, kes kogus 21 punkti ja 11 lauapalli. Oliver Villers lisas 16 silma.

Võrumaale oli see ühe kaotuse kõrvale teiseks võiduks, millega platseerutakse B-alagrupis hetkel neljandal positsioonil. Reinar Halliku KK asub kolme võidu ja ühe kaotusega koht üleval pool, kolmandal astmel.

Saku II liiga jätkub reedel, kui KK HITO/BC Karjamaa võõrustab Jõhvis Valgamaa Kutseõppekeskust.