Kiur Akenpärg / Foto: Ain Liiva

KA Tallinna/Kalev teenis Saku I liigas võidulisa

08.11.2018

Saku I liigas alistas KA Tallinna Kalev/TLÜ võõral väljakul Rapla KK/Kohila numbritega 104:72.

Kodumeeskond püsis mängus esimese veerandi ja ka teisel oldi löögiulatuses kuni kalevlased enne poolajavilet 11:0 spurdi tegid ja vahe 14-punkitiliseks kasvatasid. Kolmas periood mängiti võrdselt, kuid neljandal pandi sotid lõplikult paika.

Kalevlaste parimad punktitoojad olid Kiur Akenpärg 19, Alvar Väli ja Erik Luts 15 ja Kiur-Thomas Vehmanen 14 silmaga. Rapla poolelt tõi eelmisel hooajal Eesti meistriliigas pallinud Kustas Põldoja 22 punkti.

Turniiritabelis paikneb KA Tallinna Kalev nelja võidu ja ühe kaotusega RSK Tarvase järel teisel positsioonil. Raplal on kirjas üks võit ja neli kaotust ning see paigutab neid eelviimasele, 11. kohale.

Saku I liigas jätkuvad mängud juba neljapäeva õhtul, kui tartlaste siseasjas teevad sotid sirgeks eelmise hooaja hõbedameeskond Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasi ja pronksmedalitega pärjatud Tartu Kalev/Estiko. Kohtumine algab kell 19:00 Turu tänava spordihoones.